Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: I po co była ta histeria?

I po co była ta histeria? 2013/07/02 18:57 #130288

Na wczorajszej sesji sejmiku województwa śląskiego poinformowano o nowym projekcie podziału unijnych dotacji, przyjętym przez zarząd województwa. Znalazły się w nim inwestycje warte ponad 6,2 mld zł. Chodzi o tzw. inwestycje kluczowe, czyli te, które dostaną unijne miliony bez konkursu. Jedynym kryterium przyznania pieniędzy będzie gotowość miast do realizacji inwestycji. Na liście projektów kluczowych jest również bytomska obwodnica północ-południe na kwotę 228 mln zł. Czyli jest dokładnie tak, jak pisałem, zwłaszcza kiedy wybuchła histeria obozu władzy, który starał się wmówić, że to rodzaj politycznej zemsty. Tak nie było i nie jest. To efekt starań lub zaniechań, a przede wszystkim jakości podejmowanych działań. Niestety, zagrożenie nie jest wcale mniejsze, bowiem kluczowe jest przygotowanie do inwestycji. A z tymi konkretami to obecnie nam panujący ma spore problemy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

I po co była ta histeria? 2013/07/02 19:08 #130290

Znalazło się też Śląskie Centrum Nauki. W Chorzowie. Dziękujemy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

I po co była ta histeria? 2013/07/04 17:04 #130370

Kluczowe przygotowanie jest złe nie teraz, ale cały czas. No ale przecież pan uważa, że basen, pl Wolskiego czy ul. Łagiewnicka były wzorowo remontowane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.