Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Śmieciowa kompromitacja

Śmieciowa kompromitacja 2013/06/26 23:45 #129888

No i stało się… Na 5 dni przed „rewolucją śmieciową” zostajemy z ręką w śmieciach. Nie mamy rozstrzygniętego przetargu. Gratuluję „kompetencji”. Obecna władza nie podzieliła na rejony 160-tysięcznego, zróżnicowanego urbanistycznie miasta, ma miejsce jeden przetarg (ogłoszony dopiero w kwietniu, a rozstrzygnięcie następuje w czerwcu). Efekt jeden – wielka KLAPA. Kto i jak będzie odbierał śmieci? – to dla bytomian zagadka. I nie można już mówić „to nie my”, bo tematem zajmował się od zawsze Andrzej Panek i ludzie z jego wydziału.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Śmieciowa kompromitacja 2013/06/27 08:17 #129898

Nie rozumiem Piotrze dlaczego się dziwisz. Dwa dni temu, sam krakowski doradca gospodarczy BIS-owskich elit, chociaż w innym co prawda wątku, udzielił już - ba, jak zwykle intelygientnej - odpowiedzi.

ikar napisał: ... chyba trudno o lepszą charakterystykę pierwszego roku rządów BIS w Bytomiu - na razie wszystko jedzie na pomysłowości, talencie i kontaktach medialnych Adama Grzesika i jego zespołu medialnego.
Wykonują naprawdę dobrą robotę.
Mam jednak nadzieję, że ten czas podarowany przez PR-owców został dobrze wykorzystany i po wakacjach ruszy ofensywa w obszarach merytorycznych : gospodarczych, gospodarki komunalnej, opieki zdrowotnej, szkolnictwa, opieki społecznej, kulturalnych i sportowych - no i inwestycji komunalnych.
Trzeba zacząć nadrabiać stracony czas.


Zakładając, że wspominaną efensywą zajmą się przeznaczone do tego jednostki, a nie utalentowany zespół PR - owców, bez obaw możemy korzystać z wakacyjnego słońca. Wdychając smród rozkładanych odpadów, radujmy się razem z miłościwie panującym, z jego licznych sukcesów w każdej dziedzinie. Pogratulujmy mu też szczęścia w wyborze aż tak zaje...światłych ekspertów gospodarczych, którzy nad wszystkim czuwają i nam malućkim wszystko tak mądrze wytłumaczą.

A już się baliśmy, że po zeszłorocznych wysokich lotach, geniusz tegoż biegłego zszedł na psy - konkretnie beagle. A tu proszę jaki powrót i z jaką (ekstra)klasą. :lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Śmieciowa kompromitacja 2013/06/27 17:02 #129943

ikar napisał: Trzeba zacząć nadrabiać stracony czas.


9 miesiecy Bytomia wyrzuconych do śmieci .... a teraz już nawet nie ma gdzie tego czasu wyrzucać :blush: :blush:

Sir Zorro napisał: Zakładając, że wspominaną efensywą zajmą się przeznaczone do tego jednostki, (...)
Pogratulujmy mu też szczęścia w wyborze aż tak zaje...światłych ekspertów gospodarczych, :


Pewnie wyłączyli Bartyli budzik i on nadal śni że ma fachowców wokół siebie.

A "efekty" widać gołym okiem, a za chwilę będzie też...... czuć

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Śmieciowa kompromitacja 2013/06/28 02:07 #129976

No to wiemy gdzie zawozić śmieci zamiast wywozić do lasu :P
Tylu jest tych zasłużonych, pewnie za zasługi pobudowali piękne domy z ogrodami, które pomieszczą nasze śmieci :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.