Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT: Wielka porażka na Moniuszki

Wielka porażka na Moniuszki 2013/06/14 20:44 #129176

Taki tytuł nosi artykuł w lokalnym tygodniku. Nie ukrywam, zdziwiłem się. Tak rzadko dziennikarze pozwalają sobie na krytykę, że aż się zdziwiłem. Użyto słów: totalna fuszerka, niedoróbki, blamaż. Szok przeżyłem czytając o ładnych, czarnych żeliwnych słupkach, które były przez lata krytykowane, z uporem godnym ważniejszej sprawy. Przypomnę, że słupki różnej wielkości i kształtu, w całej Polsce i Europie pomagają w walce z brakiem poszanowania przepisów, a niekiedy nawet zdrowym rozsądkiem. Stąd też decyzja o posadowieniu takich słupków w Bytomiu. Wiem, że wybrano temat „bezpieczny”, bo od miesięcy obserwuje niechęć do podejmowania tematów, które mogłyby być dla obecnej władzy „kontrowersyjne”. Trzeba dbać o tak hojnego reklamodawcę…

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielka porażka na Moniuszki 2013/06/14 23:20 #129182

 • JarJaro
 • JarJaro Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • "Sójcze" a Ziętkowi dajcie spoczywać w pokoju
 • Posty: 735
Zleceniodawcą i odpowiedzialnym za przebieg remontu torowiska i nawierzchni ulicy Moniuszki były Tramwaje Śląskie i to głównie ich oraz wykonawcy robót (Skanska) dotyczyła krytyka w Życiu Bytomskim.
Co do słupków to krytykowana była raczej ich nadmierność i, często bezmyślna lokalizacja. Co do wyglądu to raczej zastanawiano się jak trzeba będzie o nie dbać i jak długo będą jednolicie czarne, bo już wkrótce po montażu można było na nich dostrzec ślady rdzy. I w tym miejscu stanowisko Życia Bytomskiego jest dość spójne, bo w komentowanym artykule można przeczytać:

W efekcie po jednej stronie ulicy mamy tandetne żółte barierki, a po drugiej kiedyś ładne, czarne żeliwne słupki.

,
Jak już tak bardzo nie lubi Pan "lokalnego tygodnika" i "hałaśliwych dziennikarzy" to proszę przestać ich sponsorować, kupując kolejne numery. a jak już Pan kupuje i czyta to wypada tekst zrozumieć, przynajmniej jeżeli się chce go komentować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielka porażka na Moniuszki 2013/06/16 22:07 #129244

Tak się zastanawiam czy to rzeczywiście jest PK czy ktoś bardzo chce mu zaszkodzić jeszcze bardziej i podszywając się pod niego zaczął bytomskiego zalewać "mądrościami"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielka porażka na Moniuszki 2013/06/17 20:44 #129286

Piotr Koj napisał: Wiem, że wybrano temat „bezpieczny”, bo od miesięcy obserwuje niechęć do podejmowania tematów, które mogłyby być dla obecnej władzy „kontrowersyjne”.


Mówi człowiek, który unika odpowiedzi na niewygodne pytania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Strona:
 • 1
Moderatorzy: olowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.