Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Robert Rabus: Kwintet Egzotyczny, czyli Bytomiem rządzi Koalicja

Robert Rabus: Kwintet Egzotyczny, czyli Bytomiem rządzi Koalicja 2019/08/08 08:35 #185706

Pochylmy się przez chwilę nad tymi „niektórymi”, którzy przejęli władzę...

Szanowni Bytomianie, Bytom jest miastem specyficznym z wielu względów, m.in. ze względu na to, że – według opinii niektórych – problem z nielegalnymi odpadami był tylko za poprzedniej władzy i tylko w Bytomiu, a to że w całej Polsce paliły się takie składowiska odpadów, to świadczyło o tym, że... tylko w Bytomiu jest z tym problem (logika magika). Gdy zaś ci „niektórzy” przejęli władzę w Bytomiu, to problem niekoszonej trawy jest nie tylko w Bytomiu, ale i w całej Polsce. Czyli stara prawda: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Robert Rabus: Kwintet Egzotyczny, czyli Bytomiem rządzi Koalicja 2019/08/08 10:26 #185708

Może ja Panu wytłumaczę co się stało, otóż różne środowiska były w stanie w Bytomiu się dogadać z tej przyczyny że jak mówi stare porzekadło wspólny wróg łączy. Otóż te różne środowiska jak widać doszły do wniosku że największym złem jakie spotkało to miasto były rządy Bartyli i pomimo waśni na szczeblu centralnym na lokalnym gruncie były w stanie się dogadać. Sam o ile na szczeblu krajowym na PiS bym w życiu nie zagłosował o tyle przy okazji ostatnich wyborów prezydenta miasta gdymym miał do wyboru Bartyle i przedstawiciela Pisu głosowałbym na PiS.

I tak na koniec, jeśli dla Pana zwożenie toksycznych odpadów do Bytomia i zakopywanie ich gdzie popadnie oraz nieskoszone trawniki to problemy równorzędne to ja Panu życzę dużo szczęścia i zdrowia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Robert Rabus: Kwintet Egzotyczny, czyli Bytomiem rządzi Koalicja 2019/08/08 12:14 #185710

Pan Radny Rabus ma pretensje do garbatego że ma dzieci proste. Niby taki uczony, elokwentny i błyskotliwy, a nie rozumie zasad demokracji. Słowotok o tym że ten i ten radny sie dogadał z tym i tym i koalicja przekształciła się w opozycję. A gdzie jest napisane ze koalicje zawiera się bezwarunkowo do końca kadencji ?. Widocznie uznano że Bartyla jako Prezydent podjemuje złe decyzje i postanowiono się przestać z nim dogadywać i firmować swoim nazwiskiem zwykłego partactwa i kolesiostwa. Co w tym złego ? Żałosne jest utyskiwanie że odebrano Bartyli możliwość rządzenia. I dobrze, szkoda że tak pozno.

A tymczasem, o mieszkaniach przyznawanych w trybie specjalnym nadal nic. Odwagi brak ? Czy tupetu za dużo ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhostolowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.