Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sprawdź, czy masz tętniaka. Jedno badanie może uratować ci życie

Sprawdź, czy masz tętniaka. Jedno badanie może uratować ci życie 2018/11/29 10:47 #182238

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu to jedna z...

Masz bliskich powyżej 65. roku życia? 8 grudnia mogą uchronić się przed bardzo poważnymi konsekwencjami. Wystarczy jednak, że umówią się na bezpłatne badanie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sprawdź, czy masz tętniaka. Jedno badanie może uratować ci życie 2018/11/30 05:59 #182256

Dla osób po 65 roku życia.... Tylko że najpierw trzeba dożyć tego wieku. W przeciągu ostatniego 1,5 roku z mojego otoczenia na tamten świat wybrało się 3 moich rówieśników. Żaden nie miał 40 lat. Wszyscy na zawał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sprawdź, czy masz tętniaka. Jedno badanie może uratować ci życie 2018/12/03 00:39 #182347

Jawor napisał: Dla osób po 65 roku życia.... Tylko że najpierw trzeba dożyć tego wieku. W przeciągu ostatniego 1,5 roku z mojego otoczenia na tamten świat wybrało się 3 moich rówieśników. Żaden nie miał 40 lat. Wszyscy na zawał.


Mój sąsiad, też tętniak 42 lata. Prosimy o taką akcję również dla młodszych osób. Przy takim stresie w jakim się obecnie żyje, to naprawdę się przyda. I po co taka akcja?, badania powinny byc dostępne przez cały rok, a nie raz do roku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sprawdź, czy masz tętniaka. Jedno badanie może uratować ci życie 2018/12/03 10:07 #182352

Ci którzy decydują o tego typu akcjach to najczesciej słodko pierdzący w mediach krawaciarze i inne świszczypały. Czy to trzeba być jakoś wybitnie inteligentnym żeby wpaść w koncu na to że o wiele tańsza w skali całej służby zdrowia jest zwykła profilaktyka niż pozniejsze leczenie ? Badania tylko dla osob po 65 roku życia. W myśl tej akcji lepiej w skali globalnej służby zdrowia jest zdiagnozować 70 letniego emeryta ktoremu statystycznie pozostało 10 lat życia niż 30 czy 40 latka który dzięki temu że udałoby się wykryć takie schorzenie mógłby przez kolejne kilkadziesiąt lat pracowac i odprowadzać podatki oraz składki na ZUS. Przecież to jest debilizm do kwadratu.
Nie żebym był przeciwko osobom starszym czy emerytom - absolutnie, oni również powinni mieć na podstawie wypracowanych lat i odprowadzonych składek prawo do profilaktyki i leczenia, ale nie należy zapominać ze to ludzie w wieku produkcyjnym - pracujący i odprowadzający składki tak naprawde utrzymują emerytów (mam na mysli oczywiscie szerokie patrzenie w skali całego państwa).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhostolowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.