Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kto byłby Waszym zdaniem lepszym prezydentem Tusk czy Biedroń?

Kto byłby Waszym zdaniem lepszym prezydentem Tusk czy Biedroń? 2017/05/11 22:45 #172131

Mnie się wydaje, że Biedroń. Sprawia pozory człowieka odważnego, z mocnym kręgosłupem moralnym. Też jest prospołeczny, myślę, że będzie mocno działał na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Tusk jest bardziej doświadczony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto byłby Waszym zdaniem lepszym prezydentem Tusk czy Biedroń? 2017/05/12 18:10 #172154

Każdy z Nich przegra z kandydatem PiS :D Dobrze, że Biedroń będzie kandydował odbierze głosy PO :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto byłby Waszym zdaniem lepszym prezydentem Tusk czy Biedroń? 2017/05/14 13:29 #172175

Prezydent w naszym porządku konstytucyjnym to niewygodna funkcja. Ludzie są rozczarowani kolejnymi prezydentami, bo oni niewiele wnoszą.
Albo coś zmienimy w ustroju, albo będzie to nijak wyglądało.

Oczywiście model prezydenta w stylu amerykańskim nigdy nie nastąpi, bo parlament musiałby przekazać mu więcej władzy, którą teraz kontroluje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

i wtedKto byłby Waszym zdaniem lepszym prezydentem Tusk czy Biedroń? 2017/05/15 20:04 #172182

Bez sensu pytanie - w naszym porządku prawnym albo się jest prezydentem opcji rządzącej i współpracuje, albo opozycji i wtedy mamy zadymy i tarcia nikomu nie służące.
Rozumiem że dając te dwa przykłady miało być prowokacyjnie?
Jak dla mnie słabo...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto byłby Waszym zdaniem lepszym prezydentem Tusk czy Biedroń? 2017/05/16 11:53 #172194

Nie chciałbym, aby Prezydentem Polski był ktoś taki jak pan Biedroń lub pan Tusk. Nie oddam mojego głosu na żadnego z takich kandydatów.

Ja osobiście wolałbym osobę o charakterze konserwatywnym, reprezentującą polskie (a nie nowoczesno-europejskie) wartości: rodzina (kobieta, mężczyzna, dziecko/dzieci), patriotyzm. Ten człowiek ma stać na straży interesu Polski, bo jest polskim prezydentem.

Fajnie, gdyby posiadał wykształcenie wyższe od mojego, czyli coś ponad mgr (jak obecnie Duda) i potrafił się zachować podczas uroczystości oficjalnych (a to nie taki oczywiste - vide pani Kopacz czy pan Komorowski).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto byłby Waszym zdaniem lepszym prezydentem Tusk czy Biedroń? 2018/01/20 14:17 #176793

tez bym postawil na Biedronia, dużo robi, daje dobry przykład ludziom

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto byłby Waszym zdaniem lepszym prezydentem Tusk czy Biedroń? 2018/01/20 21:34 #176803

Ło ciul ... ale pytanie.
Jeden cie wyrucha dosłownie... a drugi w przenośni.
bytomski.pl ..nie zniżajcie się !!!!!! i nie pukajcie w dno od spodu :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto byłby Waszym zdaniem lepszym prezydentem Tusk czy Biedroń? 2018/03/16 10:45 #177908

ja za bardzo nie fascynuje się ani jednym ani drugim, ale mając taki wybór to chyba na Biedronia bym postawiła. Tusk już pokazał swoją prawdziwą twarz.