Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kolejny żenujący artykuł na bytomski.pl

Kolejny żenujący artykuł na bytomski.pl 2021/01/07 14:07 #194057

Na bytomski.pl pojawił się kolejny kuriozalny artykuł zatytułowany: "Coraz mniej bytomian i bytomianek bierze ślub w kościele."

Treść wpisu przedstawia informacje z rejestru Stanu Cywilnego w Bytomiu za rok 2020. Możemy się z nich na przykład dowiedzieć, że:

1) Liczba zgonów w Bytomiu w 2020 roku wyniosła prawie 2400 osób i była o prawie 20% wyższa niż w latach poprzednich. Co więcej, była to największa liczba zgonów w Bytomiu w ciągu ostatnich 20 lat, a możliwe także, że największa od zakończenia II Wojny Światowej.

2) W 2020 roku urodziło się w Bytomiu aż o 200 dzieci mniej niż w roku poprzednim, co jest kolejną niepokojącą wiadomością.

3) Sytuacja demograficzna miasta jest katastroficzna i w 2021 liczba mieszkańców spadnie poniżej 140 tysięcy.

Spośród tych wszystkich smutnych i ważnych informacji autor/autorka jako tytuł artykułu wybrał/wybrała coś tak komicznego i absurdalnego jak: "Coraz mniej bytomian i bytomianek bierze ślub w kościele."
Autor/autorka jest osobą niekompetentną i pozbawioną umiejętności oceny jakości przedstawionych informacji. Autor/autorka nie potrafi przeprowadzić rzetelnej i rozumnej analizy zaprezentowanych danych i na ich podstawie stworzyć odpowiedni tytuł artykułu. Czy bytomski.pl mógłby w końcu tę osobę porządnie kopnąć w d...?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolejny żenujący artykuł na bytomski.pl 2021/01/07 18:25 #194061

Autorka powinna jeszcze dodać do artykułu że coraz mniej bytomian uczęszcza do kościoła na msze święte z powodu zwiększonej liczby zgonów i wtedy byłaby jasność...pomroczna jasność. Kościół w całej Polsce traci wiernych praktykujących i zmierza po równi pochyłej w dół więc mała liczba ślubów kościelnych nie jest przerażająca. Nie każdy jest prezesem TVP żeby załatwić sobie rozwód kościelny...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolejny żenujący artykuł na bytomski.pl 2021/01/07 20:06 #194062

Pewnie, ze bzdurny. Znam dwie pary, które w 2020 roku wzięły zgodnie z planem cywilny, a imprezę planują w 2021 razem z dopełnieniem kościelnego. Na tej podstawie szacuje, że dużo par tak zrobiło, sam tez poszedłbym ta droga.

Co do bytomskiego, to fakt, strasznie debilne artykuły, ale i debilna publika na fb - patrz wpis o szczepieniu i rzesze antyszczepionkowcow. Patrz reklamę Panka pod kryptonimem spółdzielnii. Miejcie jaja i nie przyjmujcie ofert marketingowych od tego gościa, szanujcie się proszę...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolejny żenujący artykuł na bytomski.pl 2021/01/08 21:53 #194069

Jest jeden plus - takie artykuły o mizernym poziomie nie pojawiają się na forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolejny żenujący artykuł na bytomski.pl 2021/01/09 12:23 #194071

Wy tu o pierdołach, a ja właśnie z artykułu dowiedziałem się, że z nieznanych przyczyn umierają tysiące Bytomian!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone