Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Śląsk czarny czy biały? Fotoakcja dla czytelników Wyborczej

Śląsk czarny czy biały? Fotoakcja dla czytelników Wyborczej 2007/03/02 20:50 #9925

Gazeta Wyborcza napisał: Ile barw i odcieni szarości ma Śląsk, złośliwie nadal nazywany czarnym, na fotografiach? Pora zmierzyć się z wypieszczonymi fotoalbumami na kredowym papierze lub tandetnymi pocztówkami z kiosków ze sztandarowym Spodkiem w tle. Masz 24 godziny, by minuta po minucie fotografować wybraną przez Ciebie przestrzeń Śląska, wybranych ludzi, wybrane zdarzenia. Chcę zobaczyć, jakie jest Twoje miasto. Ze światła poczęte, z deszczu wyżęte - jak śpiewała Peszkówna. A może martwe? Hipnotyczne? Piękne? Kiczowate? Senne? Ciasne? Zmysłowe?

Fotoakcja "Gazety" "Śląsk minuta po minucie" potrwa tylko jeden dzień - od godz. 12 w środę (7 marca) do godz. 12 w czwartek (8 marca). Masz 24 godziny, by się zdecydować i wyjść z aparatem w miasto - potem zdjęcia w cyfrowej formie wrzuć na FotoForum.Gazeta.pl w dziale "Przystanek miasto". W piątek na naszych stronach opublikujemy efekt Waszej pracy, a w kolejnym wydaniu "Dużego Formatu" zbiór najlepszych zdjęć fotoreporterów "Gazety" z całej Polski. Do zobaczenia na ulicy.

Bardzo ciekawy pomysł. Sam chętnie wezmę udział w tej akcji. Jest ktoś jeszcze chętny?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Śląsk czarny czy biały? Fotoakcja dla czytelników Wyborczej 2007/03/02 21:13 #9928

MephiR napisał: Jest ktoś jeszcze chętny?

Mnie się chyba nawet pytać nie musisz :D To kiedy wybieramy się na "łowy"? Bardzo ciekawy pomysł który z pewnością zachęci wielu ludzi do sfotografowania swojego miasta i Bytom nie może być gorszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: olowpbGhostFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.