Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: regionalna firma ochroniarska

regionalna firma ochroniarska 2008/01/29 11:14 #18593

  • igaa
  • igaa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam. Poszukuję regionalnej firmy świadczącej takie usługi jak ochrona mienia. Szukałam już w internecie, ale bez większych sukcesów. Tam ogłasza się tylko krakowski [url=http://www.prof-us.com.pl:147u9nm6]www.prof-us.com.pl[/url] oferujący też sprzątanie. Może wy znacie lokalne firmy z takiej branży jak ochrona mienia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

regionalna firma ochroniarska 2008/01/29 13:15 #18594

W GOP-ie jest mnóstwo firm ochroniarskich, wiele ma siedziby w Katowicach z najpopularniejszych to Era (budynek między Chorzowem a Katowicami), Solid Security, Juwentus i masa innych

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

regionalna firma ochroniarska 2008/01/29 13:47 #18598

  • igaa
  • igaa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A korzystałeś kiedys z ich usług?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

regionalna firma ochroniarska 2008/01/29 15:33 #18599

Agencje ochrony posiadające swoje biura w Bytomiu znajdziesz w katalogu firm Bytomski.pl. Dokładny link masz obok - CLICK!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

regionalna firma ochroniarska 2008/01/30 10:08 #18620

  • igaa
  • igaa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzięki za link, już szukam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

regionalna firma ochroniarska 2010/05/24 13:44 #44537

  • mareska
  • mareska Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja by pozostał jednak przy jakiś sprawdzonych firmach... Nie ukrywam, że sam współpracuje z fioletowymi(Juwentus) i mogę ich polecić

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

regionalna firma ochroniarska 2010/05/24 16:54 #44559

  • Marshall7
  • Marshall7 Avatar
  • Gość
  • Gość
JA korzystałem z kilku i chyba najlepiej wspominam impel.
Drugie miejsce to Solid Security.
Reszta z czego korzystałem to dno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

regionalna firma ochroniarska 2010/05/24 20:14 #44579

  • Dyńka
  • Dyńka Avatar
  • Gość
  • Gość
Nasz rodzimy TEZET nie słyszałem o nich złej opinii ?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

regionalna firma ochroniarska 2010/05/25 00:18 #44617

  • Geronimo
  • Geronimo Avatar
  • Gość
  • Gość
może nie lokalny, ale słyszałem wiele dobrych słow o agencji ochrony Zubrzycki.


Byle nie Scorpion - wystarczy przejść się na mecz Polonii, by zobaczyć nieudolność i niekompetencje tej firmy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

regionalna firma ochroniarska 2010/05/30 00:21 #44931

Jeśli chodzi o ochronę imprez lub osobistą to nie mam wiedzy. Niestety ze znanych mi przypadków wynika że zatrudnianie firmy ochroniarskiej do ochrony budynku/nieruchomości ma małą skuteczność. Przyczyną jest to że akcja włamywacza, napastnika, wandala itp. trwa najczęściej bardzo krótko i zanim wóz interwencyjny z ochroniarzami podjedzie pod obiekt to przestępcy już dawno nie ma. Zdarza się że na miejsce pierwszy dociera właściciel powiadomiony przez okolicznych mieszkańców i policja a dopiero później ochrona, która teoretycznie pierwsza dostaje sygnał z monitoringu. Pewnie firmy ochroniarskie znajdą 1000 wytłumaczeń takich sytuacji, ale nie chodzi o tłumaczenia tylko o skuteczność.