Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: koncert Czesław Śpiewa

koncert Czesław Śpiewa 2014/10/08 13:24 #149956

Czesław Śpiewa wystąpi w Kinoteatrze Rialto 24 października (piątek) o 20.00.

Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy album zespołu "Księga Emigrantów. Tom I".

Więcej szczegółów na stronie www.rialto.katowice.pl

Na parterze układ stojący

Ceny biletów: 45 zł (normalny), 40 zł (ulgowy)

Kinoteatr Rialto, ul. Św. Jana 24, Katowice, tel. 32 251-04-31, www.rialto.katowice.pl , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

koncert Czesław Śpiewa 2014/10/17 10:49 #150400

Myślicie, że jeszcze są jakieś bilety?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

koncert Czesław Śpiewa 2014/10/17 16:58 #150417

Przecież jest podany telefon. Szybciej się dodzwonisz i zapytasz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

koncert Czesław Śpiewa 2014/10/17 18:38 #150420

justinQa chyba nie interesuje się faktem, czy są bilety, tylko tym, co my na ten temat sądzimy :evil:

Bo zamiast pisać mogłaby (jak sugerujesz) zadzwonić, albo po prostu kliknąć w podany link, a na stronie Rialta jest zaznaczone, na które imprezy bilety są wyprzedane. Można nawet kupić bilet online. Ale jak widać pytająca nie chce kupić biletu, tylko poznać nasze zdanie ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Odp: koncert Czesław Śpiewa 2014/10/17 19:39 #150425

A ja mam, ale nikomu nie oddam, odsprzedam. :P
Będzie też Gaba Kulka...i Bisquit jazz-owe brzmienie młodego pokolenia. Miała być też Bjork.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Odp: koncert Czesław Śpiewa 2014/10/17 20:13 #150427

Tu można rezerwować bilety na Czesław Śpiewa w Rialcie . Widać, że na balkonie są już tylko pojedyncze miejsca, ale nie wiem jak jest na parterze. Może coś jeszcze jest :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Odp: koncert Czesław Śpiewa 2014/10/17 20:36 #150430

MephiR napisał: Tu można rezerwować bilety na Czesław Śpiewa w Rialcie . Widać, że na balkonie są już tylko pojedyncze miejsca, ale nie wiem jak jest na parterze. Może coś jeszcze jest :).


Strona Rialta sama automatycznie przekierowuje na tę, do której odnośnik podałeś, gdy klikasz chęć zarezerwowania biletu.

Rafer napisał: A ja mam, ale nikomu nie oddam, odsprzedam. :P
Będzie też Gaba Kulka...i Bisquit jazz-owe brzmienie młodego pokolenia. Miała być też Bjork.


A ja idę na Nicka Cave'a. I też się cieszę ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Odp: Re:Odp: koncert Czesław Śpiewa 2014/10/18 00:45 #150440

belfi napisał:

MephiR napisał: Tu można rezerwować bilety na Czesław Śpiewa w Rialcie . Widać, że na balkonie są już tylko pojedyncze miejsca, ale nie wiem jak jest na parterze. Może coś jeszcze jest :).


Strona Rialta sama automatycznie przekierowuje na tę, do której odnośnik podałeś, gdy klikasz chęć zarezerwowania biletu.

Rafer napisał: A ja mam, ale nikomu nie oddam, odsprzedam. :P
Będzie też Gaba Kulka...i Bisquit jazz-owe brzmienie młodego pokolenia. Miała być też Bjork.


A ja idę na Nicka Cave'a. I też się cieszę ;)

:)