Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Seans z muzyką na żywo

Seans z muzyką na żywo 2014/05/21 16:13 #144377

Kinoteatr Rialto w Katowicach zaprasza na projekcję filmu "Biały ślad" z muzyką na żywo. Do klasycznego niemego filmu muzykę wykona na żywo Cracow Clarinet Quartet.

31 maja | sobota | 20.00
Seans z muzyką na żywo
Biały ślad, reż. A. Krzeptowski, Polska, 1931, 67 min.

Oprawę muzyczną do filmu wykona Cracow Clarinet Quartet

Reżyserem filmu jest Adam Krzeptowski, scenariusz napisał Rafał Malczewski (syn malarza Jacka Malczewskiego), a wśród osób występujących w filmie zobaczyć będzie można między innymi legendarnych sportowców: Bronisława Czecha i Stanisława Marusarza.

Zachwycające zdjęcia do tego filmu uhonorowane zostały I miejscem na I Festiwalu Filmów Fabularnych w Wenecji.

Akcja filmu toczy się w Tatrach. Na skraju wsi mieszka Zośka z bratem Władkiem. Dziewczyna kocha Jaśka, ale ten wzdycha do innej - Hanki, która po ukończeniu szkół wróciła w rodzinne strony. Hanka, rozkochana w przystojnym taterniku Andrzeju, nie zwraca uwagi na Jaśka. Pewnego dnia Hanka i Andrzej wybierają się na wycieczkę w góry… (żródło www.filmpolski.pl )


Oprawę muzyczną do filmu wykona Cracow Clarinet Quartet - zespół istniejący od 2005 roku i mający na swoim koncie liczne sukcesy, m.in. II nagrodę na 7 Ogólnopolskim Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim oraz III nagrodę na III Międzynarodowym Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym w Szczecinie.

Bilety: 25 zł

Tel. 32 251-04-31, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.rialto.katowice.pl

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seans z muzyką na żywo 2014/06/03 10:02 #144855

Uwielbiam filmy z muzyką graną na żywo! Coś wspaniałego!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone