Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: koncert Antoniny Krzysztoń i Macieja Balcara

koncert Antoniny Krzysztoń i Macieja Balcara 2014/05/08 16:37 #143869

Kinoteatr Rialto w Katowicach zaprasza

12 maja | poniedziałek | 19.00

Antonina Krzysztoń i Maciej Balcar

Koncert charytatywny dla Hospicjum Cordis


Już 12 maja 2014 r. o godz. 19.00 Kinoteatr Rialto w Katowicach zamieni się w prawdziwy raj dla wielbicieli poezji śpiewanej, rocka i bluesa! Społeczne Towarzystwo Hospicjum Cordis w Katowicach organizuje szczególny koncert charytatywny, podczas którego po raz pierwszy wystąpią wspólnie niesamowici artyści: Antonina Krzysztoń i Maciej Balcar z zespołem Niebo. To od lat dobrzy przyjaciele Hospicjum Cordis. Wielokrotnie występowali dla Podopiecznych i w koncertach charytatywnych. Po raz pierwszy jednak dali się namówić na wspólne śpiewanie. Już niebawem będzie można zobaczyć rezultaty tego artystycznego spotkania.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz Podopiecznych Hospicjum Cordis, pierwszego w Polsce południowej hospicjum stacjonarnego, które już od 24 lat otacza opieką ludzi chorych i umierających. Podopiecznymi Hospicjum są zarówno dzieci jak i dorośli w ostatniej fazie choroby nowotworowej oraz cierpiący na nieuleczalne choroby przewlekłe.

Bilety: 35 zł (balkon), 40 zł (parter)

Szczegóły tutaj
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.