Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zawód Dyrektor

Zawód Dyrektor 2013/10/16 09:43 #134861

Proponuję w tym wątku umieszczać przykłady Waszym zdaniem dziwnych nominacji.

Oczywiście menedżer jest menedżerem i to, że zasiada w zarządzie co raz to nowej gminnej czy państwowej spółki całkiem oczywiście może wynikać z tego, że po prostu jest profesjonalistą.

Przykład 1:

Z wczoraj.Piotr Bramorski, który wcześniej był m.in. prezesem Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, został prezesem Kolei Śląskich.

Pierwszy konkurs na prezesa Kolei Śląskich wygrał Daniel Dygudaj, dyrektor Zakładu Linii Kolejowych PKP PLK w Sosnowcu. Został on jednak unieważniony bez podania powodów.


źródło:

www.rynek-kolejowy.pl/48632/jest_nowy_pr..._kolei_slaskich.htmlPrzykład 2:Andrzej Sośnierz, słynny dawny szef Śląskiej Kasy Chorych. Od 2012 roku jest dyrektorem Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie. OK, może jest dobrym zarządcą, chociaż ta zdolność ewentualnie wynikałaby raczej z doświadczenia niż z wykształcenia:
pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_So%C5%9Bnierz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zawód Dyrektor 2013/10/16 13:15 #134872

Cytat z http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-tomasza-szymborskiego/64837-koleje-slaskie-kolejami-kompromitacji-spolka-kieruje-facet-od-smieci-kobieta-z-apte

"Czy można postawić tezę, że nową posadę Bramorski zawdzięcza m.in. Piotrowi Kojowi, który jest doradcą obecnego marszałka województwa? Mogło tak być. Obaj dobrze się znają. Bramorski był pełnomocnikiem prezydenta Koja ds. realizacji jednego z projektów. Z kolei Koj jest doradcą marszałka Mirosława Sekuły (także PO)."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zawód Dyrektor 2013/10/16 16:54 #134876

W dniu 10 maja 2010r. w Teatrze Śląskim w Katowicach podczas uroczystej Gali wręczono po raz dwunasty prestiżowe nagrody jakości.
XII edycja Konkursu Śląska Nagroda Jakości

Drugim laureatem w tej samej kategorii zostało Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Firma kieruje się: profesjonalizmem i etyką w działaniu, dbałością o wysoką jakość świadczonych usług, fachowym i życzliwym podejściem do Klientów oraz budową pozytywnych relacji z nimi, innowacyjnością i nowoczesnością przy realizowaniu inwestycji, nieustannym podnoszeniem jakości funkcjonowania spółki, dbałością o dobro publiczne i zaspokajanie potrzeb mieszkańców miasta w zakresie dostarczania czystej wody, odprowadzania i oczyszczania ścieków

archiwum.rig.katowice.pl/default.aspx?docId=19997

Czyli sukces pana Piotra Bramorskiego. A przynajmniej nagroda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zawód Dyrektor 2013/10/17 12:18 #134888

Doradca - to dopiero fajna fucha. Odpowiedzialność zerowa, kasa pewnie też niezła :) Doradzać można we wszystkim.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zawód Dyrektor 2013/11/21 13:58 #136526

Jak wieść gminna niesie transfery idą w dwie strony:
Ponieważ były prezes Michał Borkowski dostał prawdopodobnie fuchę w BARI na stanowisku kierownika bądź dyrektora, ma podobno zacząć od grudnia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone