Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: TVN w Katowicach!

TVN w Katowicach! 2007/03/09 09:03 #10188

Proszę Państwa, TVN zdecydował się znacznie powiększyć swój katowicki oddział. Po otwarciu jest to największy oddział w Polsce poza Warszawą i Krakowem. Poniżej więcej info:

Gazeta Wyborcza napisał: Więcej Śląska w TVN-ie
Nowy oddział telewizji TVN powstał w Katowicach. - Na Śląsku jest grupa widzów porównywalna z małymi krajami europejskimi. To fakt nie do przecenienia - mówił Kamil Durczok, szef "Faktów", na wczorajszym uroczystym otwarciu

Do tej pory w Katowicach działał oddział TVN24. - Kiedy rozpocząłem pracę w TVN-ie, nie ukrywałem, że chcę, aby na Śląsku powstał duży oddział telewizji. Sprawa była jasna: w Katowicach musi być silna placówka - mówił Durczok.

Docelowo w nowym oddziale będzie pracować ok. 35 osób. W ośrodku znalazły się "Fakty", program "Uwaga", platforma Nsport, portal Onet.pl oraz dział produkcji i sprzedaży.

- Tu po prostu jest kopalnia tematów. Na Śląsku ciągle coś się dzieje. Chcemy być bliżej ludzi tutaj i ich spraw - mówił z kolei Krzysztof Mejer, producent "Uwagi".

Katowicki ośrodek jest największą po Warszawie i Krakowie placówką TVN-u.

PAP napisał: Telewizja TVN uruchomiła nowy oddział w Katowicach
Telewizja TVN uruchomiła w czwartek nowy oddział w Katowicach. To największy po Warszawie i Krakowie ośrodek stacji. Docelowo ma pracować w nim ok. 35 osób. Prezes TVN Piotr Walter zapowiedział dalszą rozbudowę placówek lokalnych, w tym stworzenie nowego ośrodka w Polsce Wschodniej.

"Po rozbudowie ośrodka w Katowicach planujemy również wzmocnienie innych ośrodków lokalnych. Inwestujemy w nie m.in. dlatego, aby dobrze przygotować się do rodzącej się powoli konkurencji w postaci kanału zapowiadanego przez TVP3� - powiedział PAP prezes.

Dotychczas w Katowicach funkcjonował oddział TVN24. W nowym ośrodku znalazły się także oddziały "Faktów", programu "Uwaga!", platformy Nsport, portalu Onet.pl oraz dział produkcji i sprzedaży. Zlokalizowanie ich w jednym miejscu ma wzmocnić współpracę poszczególnych programów i działów.

Prezes Walter przypomniał, że po przejęciu portalu Onet.pl trwają intensywne prace nad wspólną ofertą produktową. Skupienie przedstawicielstwa portalu i telewizji w jednym oddziale ma ułatwić jej wdrażanie. Oddział dysponuje pełną infrastrukturą techniczną, pozwalającą na taką współpracę.

Szef stacji, podobnie jak szef "Faktów" Kamil Durczok, są przekonani, że nowy oddział w Katowicach odpowiada swoim potencjałem wyzwaniom, jakie stawia przed mediami największa w Polsce aglomeracja. TVN liczy na współpracę ze śląskimi mediami m.in. w zakresie wspólnego podejmowania ważnych tematów.

Walter poinformował, że przewidziane na ten rok prognozy finansowe spółki są realizowane zgodnie z planem i nie jest przewidywana ich korekta. Stacja nie planuje akwizycji innych
podmiotów ani w kraju, ani za granicą, nie myśli też o nowej emisji akcji ani obligacji. Nie obserwuje załamania rynku reklamowego; przeciwnie, liczy na jego wzrost rzędu 10 proc. (PAP)

mab/ bno/ jra/ ana/


Jak widać poza TVN-em (redakcje "Faktów" i "Uwagi") swoją siedzibę w Katowicach będzie mieć też TVN 24, kanał Nsport, dział produkcji i sprzedaży oraz portal Onet.pl. Jaki będzie tego efekt? Więcej Śląska w mediach. Może wreszcie przestaniemy być pomijani na każdym kroku i ludzie z reszty kraju zaczną postrzegać nasz region jako lepsze, żywsze i barwniejsze miejsce. Oby tak się stało =).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

TVN w Katowicach! 2007/03/09 09:17 #10189

Jestem mile zaskoczony tym faktem :) Czyżby to lobby Kamila Durczoka sprawiło, że Katowice są pierwsze w rozbudowie?? Może jeśli TVN będzie już w Katowichach to zajmą się sprawą bytomskiego lwa :D
Łukasz Kupidło

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

TVN w Katowicach! 2007/03/09 20:37 #10205

Dobrze, a nawet bardzo dobrze się stało że powiększyli swoją placówkę na Śląsku. Przecież w mediach o naszym regionie mówi się bardzo mało, a teraz dzięki temu będzie nas więcej. Miejmy nadzieję że efekty będą już niedługo widoczne :)

Kupi napisał: Może jeśli TVN będzie już w Katowichach to zajmą się sprawą bytomskiego lwa :D

Kto wie mogliby zrobić reportaż w programie Uwaga :D :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

TVN w Katowicach! 2007/03/09 22:52 #10213

Bobohawk napisał: Kto wie mogliby zrobić reportaż w programie Uwaga

Albo w "Pod napięciem" ustawią bramki i będziemy krzyczeć, ze warszafka to zło, szatan :D I oddajcie nam lwa :D Jak wiadomo TVN ma ogromną siłę przebicia, więc kto wie :)
Łukasz Kupidło

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

TVN w Katowicach! 2007/03/10 16:11 #10266

Bobohawk napisał: Przecież w mediach o naszym regionie mówi się bardzo mało, a teraz dzięki temu będzie nas więcej.

Powiększenie katowickiego oddziału można zawdzięczać Durczokowi, który przecież stąd pochodzi. Miejmy nadzieję, że nadal będzie działał na rękę naszemu województwu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

TVN w Katowicach! 2007/03/11 12:52 #10299

Mamy swojego człowieka w telewizji masońskiej to mohery teraz odsuną się od Śląska :lol2: Ale jest dobrze skoro mamy duży oddział w najlepszej Polskiej telewizji :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: olowpbGhostFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.