Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Cały świat przeciwko prezydentowi

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/14 15:42 #175098

Kampania oficjalnie ruszyła w poniedziałek. Rozpoczęła ją konferencja prasowa, w...

Polityczne spory i programowe różnice przestały mieć znaczenie. Niemal cała lokalna scena polityczna zwarła szeregi, aby przekonać bytomian do odwołania prezydenta Damiana Bartyli. W jednym szeregu stanęli politycy PiS, SLD, Kukiz'15, PO, Nowoczesnej oraz ruchów miejskich i zapowiedzieli wspólną kampanię referendalną.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/14 16:34 #175100

O FILOZOFII SŁUŻBY.
Kto mnie zna ten wie, że nigdy się nie uganiałem za blichtrem, władzą czy sławą.
Zwłaszcza zaś dziś, gdy wiek i zdrowie, bardziej mnie predestynują i czynią zwolennikiem "świętego spokoju".
Tymczasem nieuchronnie się zbliża termin ponownego bytomskiego referendum.
W licznych tekstach i apelach wzywałem wcale się nie kryjących z aspiracjami prezydenckimi luminarzy dzisiejszej totalnej opozycji z rady miasta, by poza gniewem i postponowaniem, ujawnili choć rąbek swojej wizji miasta, choć skrawek programu, który miastu przyniesie sukces i powrót na niegdysiejszą ścieżkę chwały.

Zamiast PRAGNIENIA WŁADZY, DLA SAMEJ WŁADZY.


Tymczasem panuje GŁUCHA CISZA.


Przeplatana POCHLEBSTWEM, a to mieszkańcom Bobrka, a to kobietom z czarnych marszów, a to zagrożonym likwidacją miejsc pracy górnikom.....

To są środki indoktrynacji beztalentowych nierobów w stosunku do elektorów, których mają za bezwarunkowych idiotów !!!

Zastanówcie się, czy to wszystko można pogodzić ? Bez pieniędzy !!!


Nie bez kozery publikuję debatę prezydencką sprzed 3 lat.
Kto chce, niech obejrzy całość.
Ja jednak pragnę zwrócić uwagę na 2h i 9' materiału, kiedy prezentuję swą wizję dla Bytomia, która w obliczu sprowadzonych na miasto katastrof doby Balcerowicza, Buzka i Tuska - dziś mających swe implikacje w dzisiejszej kondycji Bytomia i ich lokalnych epigonach - pozostaje ciągle niezmienna.


I by rozwiać wszelkie wątpliwości : NIE ! NIE KANDYDUJĘ !!!


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/14 20:18 #175104

"Niemal cała lokalna scena polityczna zwarła szeregi... ." I tak przypatrujemy się wspólnemu zdjęciu. Kogóż tam widzimy (pozwolicie, że panie z racji szacunku dla nich pominę) m.in.:
1) Pan Mariusz Kurzątkowski – radny, który całe lata przesiedział w Platformie Obywatelskiej w Bytomiu. Tejże platformy, która chciała likwidacji Elektronika i wprowadzenia deszczówki. W momencie jak poparcie dla PO w Bytomiu zaczęło spadać na łeb i szyję szybciutko przeniósł się do Bartyli. Teraz robi ten sam manewr, ciekawe dlaczego?
2) Pan Janusz Wójcicki – były radny, gdy nie dostał się na drugą kadencję, nagle zapałał wielką miłością do byłego prezydenta Piotra Koja. Byłego prezydenta, którego sam odwoływał i na nim psy wieszał. Teraz mu to nie przeszkadza, chadza z Kojem w te i we te. Poza tym nic merytorycznego nie wniósł. Ciekawe po co tam się teraz znalazł ?
3) Pan Andrzej Panek – były V-ce prezydent, który 5 lat pracował z Bartylą i odpowiadał za lokowanie śmieci i wywóz odpadów w Bytomiu. Odpowiadał nie tylko za Damiana Bartyli również za Piotra Koja. Po odwołaniu znalazł się w tym towarzystwie, ciekawe dlaczego?
4) Pan Jacek Brzezinka – były poseł platformy, który zasłynął z tego że na Śląsku chciał zlikwidować górnictwo i dał się wpuścić Tuskowi, żeby likwidację kopalń firmować swoją twarzą. W czasie jak był posłem nie był tak aktywny w poprzednich wyborach w Bytomiu, teraz jak stracił mandat posła bardzo się uaktywnił się, ciekawe dlaczego?
5) Pan Michał Bieda – radny, kolejny z klanu radnych. Wielkie niezaspokojone ambicje. Całe lata w Platformie Obywatelskiej, wręcz od dzieciństwa. Chłopak, co się pracą nie skalał? Całe lata piękna gadka do ludu, jak nie na radzie miejskiej to w telewizji lub radio. Teraz nie wiadomo czy w Platformie czy w nowym tworze Bytom+. W Bytomiu+ prócz Michała Biedy zasiada, któż by inny jak nie odwołany pan Piotr Koj. Ciekawe, po co Michał Bieda tworzy z Kojem Bytom+ i jest tak nadzwyczaj aktywny ?
6) Pan Mariusz Wołosz – radny, o tym panu można byłoby książkę napisać. Zaczynał od tzw. „sztifta” w SLD, gorący zwolennik i jeden z zauszników nietrzeźwiejącego poprzednika Piotra Koja. Potem nagle z hasłem Stop Partiom Politycznym idzie do wyborów aby w konsekwencji oszukać wyborców. Nazajutrz po wyborach rządzi z Platformą i to pod pachę z Piotrem Kojem. Odwołany w referendum wraz z nim. Był w SLD, na chwilę działał niby sam, potem współpracował aktywnie z Platformą. Teraz jako kto tam się znalazł i po co?
P.S. Gwiazda show telewizyjnego pani Magdaleny Ogórek, obnażony z hipokryzji przed milionami widzów. Szkoda, że przy temacie basenu nie wspomniał, o tym że przed wyborami zasiadał w kierownictwie firmy, która wykonywała remont tego obiektu.
7) Pan Piotr Bula – radny, chodząca historia czerwonego SLD w Bytomiu. Tego SLD, które z wielkim hukiem przegrywa wybory w Bytomiu. Swoją drogą ciekawe czy to prawda, co powiedział Bartyla na sesji rady, że pan radny za nim latał w sprawie pracy dla córki? SLD w Bytomiu już nie ma, pracy dla córki nie ma, ciekawe po co tam się znalazł?
8) Pan Maciej Gajos – nie wiadomo kto, nie wiadomo skąd, ale załapał się do peletonu. Kryje się za hasłem Bytom to nie hasiok, bo Nowoczesna jakoś bardzo mizernie. Ramie w ramie z ludźmi, którzy proceder śmieci w Bytomiu zaczynali. Teraz słusznie oburzony, ciekawe na co liczy?
9) I w końcu pan Mariusz Janas – radny, wielki działacz PIS-u, który zasłynął z seksitowskich tekstów do działaczek związkowych z BM. I co i tyle w temacie, prócz tego sama pustka. Nabył nadzwyczajne kwalifikacje na komisarza miasta jako kierownik świetlicy i asystent ekonomiczny w Caritas Diecezji Gliwickiej. Ciekawe co tam robi przedstawiciel PIS-u z gorącymi orędownikami SLD, Platformy i Nowoczesnej ? A, fe panie Janas.
Brakuje ex prezydenta Piotra Koja, który silnie wspiera towarzystwo na zdjęciu oraz radnego Michała Napierały kierującego autem po pijaku w Bytomiu. Tych ludzi się jednak się chyba wstydzą. Taki krótki opis ludzi bez skazy, słusznie oburzonych sytuacją w Bytomiu, nawołujących do referendum. Jaki program ? Odwołać Bartylę. Dlaczego ? Sami sobie odpowiedzcie. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/14 21:07 #175105

Bartyla,dla mnie,jest skończony...Podobnie jak ta CAŁA SAMORZĄDOWA PATOLOGIA,która zwarła szeregi by zostać przy korycie.Troska jednych i drugich o Bytom to czysta HIPOKRYZJA.Pora na NOWYCH LUDZI.Czy w Bytomiu nie ma środowisk wolnych od układów i nieuwikłanych w jakieś szemrane interesy i zależności?Gdzie młode pokolenie?Gdzie Ci którym jeszcze naprawdę zależy?
Wielką porażką Bytomia byłaby sytuacja gdyby referendum było nieważne ze względu na frekwencję.Ale jeszcze większą porażką będzie(a tak raczej na pewno się stanie) gdyby na listach wyborczych do najbliższych wyborów samorządowych widniały nazwiska ludzi bez twarzy z tej "zatroskanej koalicji",oraz tych którzy zawiedli przez ostatnie kilka lat jako miejscy włodarze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/15 11:13 #175116

71hanysek napisał: Gdzie młode pokolenie?Gdzie Ci którym jeszcze naprawdę zależy?


W- Anglii, Holandii, Norwegii, Niemczech, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach Byle dalej od tego miasta :) A Ci co zostali w większości maja w nosie kto jest "przy korycie", byle MOPR sprawnie funkcjonował ;) A Ci którzy zostali i im zależy są w tak zdecydowanej mniejszości że mogą sobie co najwyżej popsioczyć na forum :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/15 14:36 #175120

To jest straszne. Najpierw "budzili Bytom" a teraz "budzą go kolejny raz". Rzygać mi się chce jak widzę tych "politykierów z bożej łaski". "drużyna z Marvella".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/15 15:05 #175123

Sztafeta piękna nie ma co, szkoda tylko że ruchy miejskie dały się w to wciągnąć, ramie w ramie ze spalonymi politycznymi trupami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/15 15:28 #175128

No właśnie i tu pojawia się dylemat- odwołać obecnego prezydenta trzeba, tylko co dalej jakoś nie wydaje mi się żeby w Bytomiu przez rok pojawiły się polityczne elity, bez bagażu z lat poprzednich i z jakąś wizją na to miasto. znów przyjdzie nam wybierać tych samych tylko pod innym szyldem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/15 16:42 #175135

ruda napisał:

71hanysek napisał: Gdzie młode pokolenie?Gdzie Ci którym jeszcze naprawdę zależy?


W- Anglii, Holandii, Norwegii, Niemczech, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach Byle dalej od tego miasta :) A Ci co zostali w większości maja w nosie kto jest "przy korycie", byle MOPR sprawnie funkcjonował ;)

Mierz swoja miarą, właśnie ci którzy wyjechali maja wszystko w d...
Rozumiem, że należysz do malkontentow forumowych. Ty coś zrobiłeś ?

Wszyscy sie teraz połączyli by został powołany komisarz a przed wyborami sie skłucą i znowu wygra Damian lub ktoś z BIS.
PiS z .N ponad podziałami :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/15 17:52 #175141

Pewnie- mieli siedzieć i wpierniczać tynk z ścian. Ci ludzie wyjechali z powodu braku perspektyw i bardzo wielu z finansowym nożem na gardle. Myślę że takich którzy wyjechali bo mieli to poprostu w dupie, była zdecydowana mniejszość. Ale łatwiej ocenić, niż zrozumieć prawda. Poza tym to była odpowiedź na pytanie "gdzie młode pokolenie".
Szkoda że nie zacytowałeś całej mojej wypowiedzi, bo w ostatnim zdaniu napisałem że są też tacy co zostali i im zależy tyle że są w mniejszości.
Czy jestem malkontentem-raczej realist ą.
Czy coś zrobiłem- a co konkurs jakiś jest kto ile, co zrobił?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/20 22:43 #175249

hmm...tak sobie tu czytam i przyszło mi na myśl ŻE, w całym tym bajorze nie ma Paczochy ! Tak jakby wszyscy o nim zapomnieli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/21 10:48 #175258

Chłop zniknął, ale na słynnej Agorze PdB ciągle piszą, że tylko on byłby w stanie uratować Bytom :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/21 16:26 #175280

Paczocha i Bonk wiedzą, że tutaj trzeba cudu i polityka już ich nie interesuje.
Mają swoje lata na karku i wiedzą, żeby trzymać się z daleka od smrodu żeby nie napisać dosadniej.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Cały świat przeciwko prezydentowi 2017/11/21 18:50 #175282

Cudu może nie, ale odwaga aby te wszystkie kliki i układziki rozpieprzyć, twarda ręka i chęć ukrócenia patologii oraz uczciwość jak najbardziej, ale do tego trzeba zdobyć na starcie zaufanie ewentualnych wyborców a to chyba jest najtrudniejsze po tych wszystkich zmarnowanych latach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhostolowpbFantus