Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1
 • 2

TEMAT: Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/04/30 16:23 #126808

Kilka dni temu Piotr Koj, były prezydent miasta, wystosował list otwarty do obecnego prezydenta, Damiana Bartyli. Poniżej prezentujemy odpowiedź z Urzędu Miasta, którą otrzymaliśmy. Oświadczenie wystosował Adam Grzesik z Biura Prasowego.

Przypominamy, że w swoim liście były prezydent wyraża zaniepokojenie dla planów obecnej władzy wobec miasta. Wśród szczególnie drażliwych tematów wymienia: odmienny pogląd na rolę kopalni w mieście, inną wizję charakteru i przyszłości miasta oraz jego mieszkańców, a także obawę odnośnie opiniowania planu ruchu kopalni w Bytomiu.

Odpowiedź z Urzędu Miasta:

Trudno polemizować z kimś, kto przez 6 lat niespecjalnie zatroszczył się o nasze miasto. Szkoda, że Piotr Koj nie myślał o przyszłości młodych bytomian likwidując szkoły. Przez lata sprawowania władzy mógł sporo zrobić dla bytomskich kamienic.

Mimo że Pan Koj obudził się, moim zdaniem o kilka lat za późno, cieszę się, że jak zapewnia, troszczy się o nasze miasto. Mam nadzieje, ze Jego słowa przerodzą się w czyny, przecież jest doradcą Marszałka Województwa i powinien mieć możliwość pomocy rodzinnemu miastu.

Wierzę, że wreszcie zrobi cokolwiek dobrego dla Bytomia, bo od samej krytyki nam, bytomianom nie będzie lepiej.


Adam Grzesik,
Biuro Prasowe
Urzędu Miasta w Bytomiu

Przeczytaj list Piotra Koja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/04/30 17:06 #126813

"Odpowiedź zwrotna"- co za potworek językowy.
Co ten Handke narobił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/04/30 19:35 #126823

Jak te bajtle koło klopsztangi hasiami się obrzucać będą, ale zrobić coś mądrego nikomu nie wpadnie do głowy. Niech żyją partyjne potyczki. Igrzysk złośliwości i nieróbstwa ciąg dalszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/04/30 19:45 #126824

Bardzo dobra odpowiedź. Krótko, treściwie i na temat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/04/30 22:47 #126848

Zależy od poziomu człowieka, jak widać wielu Bytomianom wystarczyłoby SPIERDA*** i poczuliby podniecenie przed zbliżającą się podróżą. Jak dla mnie to płytkie i prostackie jak pokazywanie paluchem wyjętym z nosa :P
Ciekawe jak długo będą szukać winnego w tłumie? Kiedyś im populacji w Bytomiu zabraknie. Na każdego chcą coś znaleźć? Pytania padły o przyszłość, a odpowiedź dotyczyła przeszłości. Rzeczywiście na temat.
Koj już jest historią i to ci ludzie go posłali na "śmietnik" więc po kiego grzyba ciągle z nim szukają ringu? Prowokują go do tego, żeby lobbował w województwie na rzecz Bartyli? Argument...normalnie, argument, Koj nic nie robi dla miasta? Nic nie robił przez 6 lat! Teraz na tron usiadł Bartyla i patrzy za siebie na Koja, co Koj robi nie robiąc samemu nic :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/04/30 22:58 #126850

 • piotrkoj
 • piotrkoj Avatar
 • Gość
 • Gość
Do duetu dyrektor kopalni i prezydent dołączył brat szefa górniczej Solidarności, który w obronie swego mocodawcy zabrał głos w internecie… Zarówno tenże pan, jak i część internautów, zapomnieli jak zmienił się Bytom w latach 2007-2012, jak zmienia się dalej dzięki kończonym inwestycjom.
http://piotrkoj.blog.onet.pl/2013/04/30 ... pomnienie/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/04/30 23:05 #126851

Rafer napisał: Koj już jest historią i to ci ludzie go posłali na "śmietnik" więc po kiego grzyba ciągle z nim szukają ringu?


Koj pierwszy pisał list, więc jak niby szukają ringu ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/05/01 10:45 #126868

Zgadza się. Koj jest już na śmietniku historii ale jednak co chwil kilka z niego wypełza aby przypomnieć o swoim istnieniu. Tak tez jest z tym infantylnym listem do Damiana Bartyli, tak tez jest z tym popiskiwaniem na odpowiedź A. Grzesika. Przypomina o swoich wątpliwych zasługach zapominając jednakże dodać, na ile zadłużone było miasto gdy prezydentem zostawał a na ile gdy został z funkcji odwołany. Każdy prezydent, dostajac miasto niemal nie zadłużone potrafiłby nabrac kredytów i cos tam zbudować, to żadna sztuka i chyba jest to poza sporem. Niemniej jednak nie zgodze się z watkami sugerującymi aby Kojowi nie odpowiadac a patrzec w przyszłość. Nie ma zgody na to aby szkodnik ubierając sie w strój kochającego Bytom dobrego gospodarza zafałszowywał historie i uciekał od swojej odpowiedzialności za stan miasta obarczając nia innych. Mam nadzieje, że na dniach partnerem do rozmów dla lokalnego Piotrusia pana będzie prokurator, do którego w końcu trafi odpowiednie zawiadomienie dot. basenu czy nadzoru nad ŚTT tudziez inne kwiatki, które nagle wyjść moga spod śniegu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/05/01 11:04 #126871

 • bosanova
 • bosanova Avatar
 • Gość
 • Gość
Zależy od poziomu człowieka, jak widać wielu Bytomianom wystarczyłoby SPIERDA*** i poczuliby podniecenie przed zbliżającą się podróżą. Jak dla mnie to płytkie i prostackie jak pokazywanie paluchem wyjętym z nosa :P
Ciekawe jak długo będą szukać winnego w tłumie? Kiedyś im populacji w Bytomiu zabraknie. Na każdego chcą coś znaleźć? Pytania padły o przyszłość, a odpowiedź dotyczyła przeszłości. Rzeczywiście na temat.


zgadzam się z raferem

Retoryka Bartyli i jego popleczników oraz zrobienie z Bytomia prywatnego folwarku kompanii węglowej w zaledwie kilka miesięcy - bezczelnie i bezpardonowo - to wypisz wymaluj obraz z "Polactwa" Ziemkiewicza.

Publicznie przyznaję,że wstyd mi,że byłam tak kretyńsko naiwna i wkurzona na likwidację elektronika i naszej miechowickiej szkoły, że nie zauważyłam drugiego dna sprawy i dałam się ponieść fali referendum, tak jak wielu innych Bytomian, z którymi rozpaczliwie szukaliśmy możliwości zmian dla naszego Miasta. Wpadliśmy z deszczu pod rynnę...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/05/01 11:54 #126877

bosanova, spokojnie, już za nieco ponad rok odbędą się kolejne wybory, i 20-25% Bytomian zdecyduje o wyborze kolejnego Prezydenta. Będziesz mogła naprawić swój "błąd", o ile zdecydujesz się na udział w wyborach. Pozostaje jednak do rozważenia kwestia, czy odwołanie P.K i wybranie D.B było rzeczywiście błędem...

piotrkoj, czy to Pana oficjalne konto? czy może jakiś fake? co Pana skłoniło do rejestracji/udziału w dyskusji/, dopiero po zakończeniu Pańskiej prezydentury?

Wyedytowałem ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/05/01 23:27 #126904

Jacek napisał: piotrkoj, czy to Pana oficjalne konto? czy może jakiś fake? co Pana skłoniło do rejestracji, dopiero po zakończeniu Pańskiej prezydentury?

Nie żebym się czepiał, ale datę rejestracji każdy może sprawdzić w profilu. Użytkownik piotrkoj dołączył 14 Cze, 2009, a więc na dwa lata przed końcem swojej prezydentury.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/05/02 01:06 #126911

 • Geronimo
 • Geronimo Avatar
 • Gość
 • Gość
Ale pierwszego posta napisał dopiero w tym roku. Ojjjj, żółć się wylewa, boli świadomość że na nic tupanie nóżkami... ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/05/02 09:21 #126912

Piotr Koj publikuje przypomnienie jak zmienił się Bytom za jego rządów. W skrócie: mieliśmy doskonałego prezydenta, wspaniałe działania władzy. I tylko wredni, głupi bytomianie tego nie docenili...
Jak można być tak pozbawionym krztyny krytycznej autorefleksji? To albo wciąż trwający szok pourazowy (chodzi o uraz polityczny), albo wciąż trwająca impregnacja na rzeczywistość. Zapewne jedno i drugie pospołu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/05/04 02:31 #127013

 • Sir Zorro
 • Sir Zorro Avatar
 • Gość
 • Gość
Prezydenci przychodzą i odchodzą. BYTOMSKI DZIENNIKARZ wiecznie żywy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jest odpowiedź z UM na list Piotra Koja 2013/05/04 08:14 #127014

Na tym polega różnica pomiędzy politykiem a publicystą ;) Licząc od towarzysza Mączarowskiego - 7 prezydentów, wiceprezydentów kilkudziesięciu, rzeczników prasowych dziesięciu, jeśli kogoś nie pominąłem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Strona:
 • 1
 • 2
Moderatorzy: Robert CzykielGhost


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.