Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Matematyczny kurs maturalny Math Ninja - Nowa inicjatywa edukacyjna w Bytomiu

Matematyczny kurs maturalny Math Ninja - Nowa inicjatywa edukacyjna w Bytomiu 2017/09/27 22:32 #174089

Witamy serdecznie,

Z przyjemnością informujemy, że w naszym mieście otwiera się Szkoła Matematyki Maturalnej Math Ninja, której zadaniem jest przygotowanie uczniów do matury z matematyki na poziomie podstawowym. Nie, nie jesteśmy firmą z siedzibą w Warszawie z zagranicznym kapitałem. Jesteśmy z Bytomia, tu pracujemy i tu mieszkamy.

W Bytomiu zdawaliśmy też naszą maturę, a teraz z chętnymi uczestnikami kursu razem powalczymy o dobry wynik egzaminu dojrzałości z matematyki.

Kurs rozpoczyna się w listopadzie bieżącego roku. Zapisy trwają do końca października, jednak – proszę pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona. Główny oddział Szkoły będzie miał swoją siedzibę na bytomskim rynku w kamienicy o numerze 19. Oprócz naszego rodzinnego miasta, utworzymy oddziały w większości ościennych miejscowości (m.in. Katowice, Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów).

Wszystkie szczegóły, cennik, ofertę, kontakt itp. znajdą Państwo na stronie www.mathninja.pl oraz na facebooku www.facebook.pl/mathninja5

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Matematyczny kurs maturalny Math Ninja - Nowa inicjatywa edukacyjna w Bytomiu 2018/09/07 16:18 #180637

Pierwszy rok działalności za nami. Jak było? Męcząco :) Za nami ponad 1200 zadań i 25 arkuszy maturalnych, ale wysiłek się opłacił. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników matury.

Od listopada 2018 ruszamy znowu z kursem. Zajęcia będą prowadzone w Bytomiu, Katowicach i Zabrzu.

Zapraszamy! W szczególności osoby z olbrzymimi brakami i problemami z matematyką. Im mniej umiesz, tym bardziej powinieneś nas odwiedzić :)

Detale kursu i zapisy na www.mathninja.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Matematyczny kurs maturalny Math Ninja - Nowa inicjatywa edukacyjna w Bytomiu 2018/09/08 00:12 #180642

Jak na szkołę matematyczną to trochę za mało w tej rekomendacji MATEMATYKI.
Pytam z ciekawości.Jaki procent waszych kursantów zdał maturę z oceną pozwalającą na ubieganie się o miano studenta?Pytam jako ojciec nastolatka,który niedługo stanie przed wyborem szkoły średniej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Matematyczny kurs maturalny Math Ninja - Nowa inicjatywa edukacyjna w Bytomiu 2018/09/08 15:36 #180652

W ubiegłym roku mieliśmy 25 uczniów łącznie w miastach Bytom, Zabrze, Gliwice i Katowice (pogrupowanych w grupy 4-6 osobowe). Tylko jedna osoba nie zdała egzaminu, uzyskała 28%. Dodam, że więcej niż połowa z uczniów podchodziła do egzaminu drugi, a nawet trzeci raz. Także mieliśmy bardzo zróżnicowaną grupę, jeden z kursantów miał ponad 40 lat i zaliczył egzamin na 50% :) Najwyższy wynik 72%.

Oferujemy zwrot pieniędzy w przypadku jesli kursant nie zda egzaminu dojrzałości, dlatego nam też zależy, żeby wynik egzmainu był pozytywny ;)

Zaczynamy w listopadzie przy bytomskim Rynku. Zapraszam :)
The following user(s) said Thank You: 71hanysek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Matematyczny kurs maturalny Math Ninja - Nowa inicjatywa edukacyjna w Bytomiu 2018/11/14 10:08 #181933

Pierwsze i drugie zajęcia już za nami. W Bytomiu utworzylismy dwie grupy. Obie spotykają się w soboty, pierwsza od 12:00 do 14:00 a druga od 14:20 do 16:20. Ostatnie dwa wolne miejsca. Jeśli komuś nie spodoba się na pierwszych zajęciach, to nie musi kontynuować nauki, a na dodatek nie musi płacić za swoją jednorazową obecność :) Zapisy i informacje tu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: olowpbGhostFantus