997

To włamanie przejdzie do historii. Złodziej wjechał samochodem do sklepu żeby... ukraść perfumy


Kradzież samochodu, spektakularne włamanie do sklepu i kolejna kradzież…. W nocy z soboty na niedzielę (2 na 3 listopada) w Bytomiu doszło do niecodziennego zdarzenia. Nieznani sprawcy ukradli volkswagena, po czym wjechali nim w sklepową witrynę.

Reklama

Na grupie facebookowej Informacje drogowe Bytom i okolice syn właścicieli pojazdu napisał, że auto skradziono z parkingu znajdującego się pomiędzy ulicą Małachowskiego 1 a Tatrzańską 3 w Bytomiu-Szombierkach. Dodał też, że samochód posłużył złodziejom do wyważenia drzwi do Rossmana w C.H Szombierki.

Informację o zdewastowaniu witryny wspomnianego sklepu potwierdza mł. asp. Anna Lenkiewicz, zastępczyni oficera prasowego KMP w Bytomiu. – Nieznany sprawca kierując kradzionym samochodem wjechał w drzwi sklepu Rossmann w Szombierkach – precyzuje mł. asp. Anna Lenkiewicz. Złodziej ukradł perfumy... Nie wiemy jeszcze jaka była ich wartość, ponieważ policja obecnie prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Właściciele skradzionego pojazdu proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży. Chodzi o volkswagena golfa 3 z rocznika 1991, w kolorze ciemnego brązu. Zaznaczają też, że: - Auto posiada charakterystyczną tylną szybę w miejscu uszczelki sklejoną czarnym silikonem oraz szyberdach jest 3 drzwiowe. Po włamaniu do Rossmana był brak przedniej tablicy rejestracyjnej nr SY 57133 (została na wejściu do sklepu stąd wiemy od policji co i jak). Osoby, które widziały ten samochód proszone są o kontakt z komisariatem policji.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.