997

To trzeba mieć pecha... Zderzyli się przed komendą Policji!


O sporym niefarcie mogą mówić osoby, które brały udział we wczorajszej kolizji samochodów osobowych. Nie dość, że ich pojazdy zostały uszkodzone, to jeszcze zdarzenie miało miejsce naprzeciw Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu.

Reklama

We wtorek około godziny 13:15 kobieta kierująca osobowym oplem wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu alei Legionów i ulicy Kraszewskiego. W wyniku tego spowodowała kolizję z volkswagenem prowadzonym przez 28-latka.

Dystans od miejsca zdarzenia do głównego wejścia do bytomskiej komendy wynosił zaledwie 50 metrów. Drogówka nie musiała więc daleko jechać. Szczęście w nieszczęściu - ani 57-latka, ani kierowca volkswagena nie odnieśli obrażeń, a jedynie zostały uszkodzone ich samochody.

Oprócz Policji na miejscu interweniowała również Straż Pożarna. Utrudnienia na drodze trwały niemal dwie godziny. Osoby uczestniczące w kolizji były trzeźwe. Kobieta, która nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu została ukarana mandatem karnym.

fot. KMP Bytom

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (2 replies).

Leszek Starszy Avatar
Leszek Starszy odpowiedział w temacie: #186515 2019/09/26 09:46
Gdyby do zderzenia doszło "gdzie indziej" ... to kierowcy mieliby szczęście?
Bogin Avatar
Bogin odpowiedział w temacie: #186511 2019/09/25 22:30
Dlaczego niefart?
Może nie czekali długo na przybycie drogówki :lol:

Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.