997

Chciał ukraść perfumy. Został złapany przez policjanta po służbie


Pewien 26-letni mieszkanie Bytomia ma skłonność do markowych kosmetyków. Jednakże zamiast je kupować, woli kraść. W ubiegłą środę wpadł, kiedy chciał wynieść ze sklepu zakupy, za które nie zapłacił.

Reklama

Młody bytomianin został zatrzymany przez mundurowego z będzińskiego wydziału kryminalnego w jednej z bytomskich galerii handlowych podczas próby kradzieży. Asp. sztab. Krystian Ramlow złapał złodzieja w swoim wolnym czasie, ponieważ wybrał się do galerii na zakupy.

Policjant dostrzegł, że z jednego ze sklepów wybiegł młody mężczyzna, za którym w pogoń ruszyła pracownica ochrony. Mundurowy zablokował uciekinierowi drogę ucieczki. 26-latek postanowił pozbyć się kradzionych kosmetyków, licząc na to, że dzięki temu uda mu się uniknąć zatrzymania. Plan ten jednak nie powiódł się, a mężczyzna trafił w ręce mundurowych z bytomskiej komendy.

Okazało się, że nie była to jego pierwsza kradzież. Bytomianin już dwukrotnie okradł drogerię. Powiedzenie: „do trzech razy sztuka” sprawdziło się i tym razem. Teraz 26-latkowi grozi do pięciu lat więzienia, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.