997

Policja szuka kolejnych nastolatek z Bytomia


Bytomscy policjanci poszukują dwóch nastolatek w wieku 15 i 16 lat. Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat miejsca ich pobytu są proszone o pomoc.

Reklama

Młodszą z poszukiwanych dziewcząt jest Paulina Fichna urodzona w styczniu 2004 roku. Młoda bytomianka prawdopodobnie przebywa gdzieś na terenie Śródmieścia. Policja szuka jej na podstawie zgłoszenia o samowolnym oddaleniu się z miejsca zamieszkania.

Stróże prawa z Bytomia poszukują również 16-letniej Dajany Mirgi z powodu ucieczki z placówki opiekuńczo-wychowawczej przy ul. Moniuszki. Według informacji Policji dziewczyna może znajdować się na Bobrku lub w Zabrzu.

Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie może być któraś z wymienionych dziewcząt są proszone o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu osobiście lub telefonicznie pod numerem 32 388 82 00. Można też w tej sprawie porozumieć się z najbliższą jednostką Policji. Funkcjonariusze zapewniają informatorom anonimowość.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.