997

Tajemnicze zatrzymanie na ul. Konstytucji


Twoja reklama w gazecie Bytomski.pl

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w środę, 3 kwietnia, na ulicy Konstytucji w Bytomiu zatrzymano kierowcę, który przewoził trzy duże zbiorniki z podejrzaną substancją. Co to było? Tego policja jeszcze nie ujawnia. Ale to nie jedyne niewiadome w tej sprawie.

Zatrzymania samochodu dokonała bytomska policja, ale sprawę przejęli mundurowi z Zabrza. Policjanci z Bytomia nie komentują zdarzenia, a po informacje odsyłają do zabrzańskiej komendy.

Reklama

Tymczasem sierż. szt. Agnieszka Żyłka, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu potwierdza, że wczoraj na ulicy Konstytucji w Bytomiu faktycznie doszło do zatrzymania pojazdu, jednakże nie zdradza żadnych szczegółów. Podkreśla, że sprawa jest rozwojowa, a oficjalny komunikat zostanie wydany później.

Informację tę potwierdza także rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu, zastrzegając, że strażacy nie pobierali żadnych próbek do badania. Co pozwala sądzić, że zdarzenie może mieć związek ze składowiskiem odpadów na Bobrku.

Z nieoficjalnych źródeł udało się ustalić, że pojazd trafił na policyjny parking. Co przewoził? Tego policja jeszcze nie ujawnia.

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (1 replies).

marcinen Avatar
marcinen odpowiedział w temacie: #184257 2019/04/09 23:07
dziennikzachodni.pl/naczelnik-zabrzanski...jecia/ar/c1-14033685

ciekawe czy policjanci z Bytomia podejmują jakiekolwiek działania w tym zakresie a przecież teoretycznie wiedzą, że śmieci są zwożone do Bobrka i to w kilka miejsc. Rozumiem, że jak policjanci są na Zabrzańskiej to ktoś kieruje się na Piecucha i odwrotnie ale czy w ogóle podejmowane są działania na głównych arteriach miasta?? dodajmy, że każdego dnia drogą 925 od Rudy Śląskiej a w kierunku Bytomia Bobrka podąża co najmniej kilkadziesiąt ciężarówek ze śmieci a kontroli drogowych ustawionych na ul. Frycza Modrzewskiego brak. I chyba tylko każdy udaje, że tych transportów nie widzi.
Tym czasem ledwie jednej nocy udało się zwieźć do Bobrka kolejne partie nielegalnych śmieci.

Reklama: