997

Rodzice pili i bawili się, a w domu były małe dzieci


Rodzice bawili się w najlepsze, mając pod opieką czwórkę dzieci. Badanie alkomatem wykazało, że opiekunowie stracili nad sobą kontrolę.

Reklama

Policja otrzymała zgłoszenie od sąsiadów, że w jednym z mieszkań przy ulicy Gwarków Tarnogórskich odbywa się zakrapiana impreza. Funkcjonariusze potraktowali sprawę bardzo poważnie, bo otrzymali dodatkową informację, że w środku przebywa czwórka małych dzieci.

Na miejscu wszystko okazało się prawdą. Rodzice bawili się w najlepsze i nie oszczędzali alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 34-letnia kobieta i jej o rok starszy partner mają od ponad dwóch do ponad trzech promili alkoholu.

Para została przewieziona do aresztu. Dziećmi zajęli się pracownicy socjalni, którzy przekazali je do najbliższej rodziny. Najstarsze dziecko ma dziewięć lat, a najmłodsze dwa.

Rodzice mają teraz duże problemy. Grozi im nie tylko utrata praw rodzicielskich, ale także do pięciu lat więzienia za narażenie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.