997

9-latka potrącona na ul. Świętochłowickiej


Na ulicy Świętochłowickiej miał miejsce groźny wypadek z udziałem 9-letniej dziewczynki. W jego wyniku dziecko trafiło do szpitala.

Reklama

W poniedziałek, 18 marca, po godzinie 16.00 na ulicy Świętochłowickiej w Bytomiu doszło do niebezpiecznego wypadku. Jak wyjaśnia oficer prasowy bytomskiej komendy policji, 20-letnia mieszkanka województwa małopolskiego, kierująca mitsubishi, potrąciła 9-letnią dziewczynkę. Ta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Śledczy ustalili, że dziecko prawdopodobnie samo wbiegło na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Okoliczności i przyczyny wypadku badają teraz bytomscy policjanci.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy poważny wypadek, do którego doszło na bytomskich drogach w ostatnich dniach. Przypomnijmy, że w niedzielę, 17 marca, ok. godziny 19.00 na przejściu dla pieszych przy ulicy Żołnierskiej został potrącony 57-latek. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.