997

Zaginęła. Od 2 tygodni nie ma z nią kontaktu


Od wielu dni rodzina wraz z Policją usilnie poszukują zaginionej mieszkanki Bytomia. Ponad dwa tygodnie temu urwał się z nią kontakt i dotąd nie wiadomo gdzie przebywa.

Reklama

Jak podaje Policja, Anita Knop w piątek, 11 stycznia wyszła z domu rodziców przy ul. Wyzwolenia w Świętochłowicach i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Następnego dnia miała odwiedzić rodziców i babcię, lecz w końcu nie dotarła na to spotkanie. Ostatni raz rozmawiano z nią przez telefon w dniu zaginięcia około godziny 20:00, gdy czekała w Świętochłowicach na tramwaj do Bytomia. Od tej chwili minęły już przeszło dwa tygodnie. W tym czasie nie kontaktowała się z nikim telefonicznie, ani nie logowała się na portale społecznościowe.

Anita Knop jest szczupłą 31-latką średniego wzrostu (160-165 cm). Ma ciemne włosy z lekkimi jasnymi pasemkami, brązowe oczy, ubytki w uzębieniu, natomiast na lewym policzku posiada blizny po szwach operacyjnych powstałe w dzieciństwie. W dniu zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę, niebieskie jeansy i ciemne kozaki z futerkiem.

anita knop

Rodzina i Policja proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej 31-latki. Osoby posiadające informacje o jej miejscu pobytu mogą kontaktować się z dyżurnym Komendy Miejskiej policji w Bytomiu, tel. 32 388 82 55, lub z najbliższą jednostką policji oraz korzystać z numerów alarmowych 997 i 112.

Zobacz też:
Reklama: