997

Rodzina poszukuje pana Herberta


Pani Agnieszka, która zgłosiła się do naszej redakcji, od pół roku nie może skontaktować się ze swoim ojcem. Niestety policyjne poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Teraz prosi internautów o informacje o miejscu pobytu pana Herberta.

Reklama

59-letni Herbert Roter na stałe mieszka w Bytomiu, lecz nie ma z nim kontaktu od niemal sześciu miesięcy. Bardzo możliwe, że mężczyzna wyjechał z naszego miasta. Do rodziny dotarły informacje, że 59-latek pojechał za pracą do Krakowa, a następnie znajomy załatwił mu zatrudnienie w Niemczech. Nikomu jednak o tym nie mówił, dlatego nikt z jego bliskich o tym nie wiedział. Niestety te ustalenia nie zostały w pełni potwierdzone i nie wiadomo mężczyzna wyjechał z kraju.

- Przyjmując to jako fakt obawiam się, że może być przetrzymywany wbrew własnej woli - napisała na Facebooku pani Agnieszka, córka mężczyzny. Informacje o miejscu pobytu Herberta Rotera można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazać najbliższej jednostce Policji.

Szczególnym znakiem rozpoznawczym Herberta Rotera są blizny na rękach po oparzeniu trzeciego stopnia.

Zobacz też:
Reklama: