997

Agencja bankowa oszukiwała klientów. Policja szuka poszkodowanych


Wpłacałeś pieniądze w placówce przy ulicy Wrocławskiej 94? Sprawdź, czy środki dotarły do adresata. Okazało się, że właścicielka przywłaszczała sobie niektóre wpłaty.

Reklama

Bankowość internetowa opanowała świat i powoli odchodzi się od tradycyjnych przelewów. Nadal jednak można spotkać szczególnie osoby starsze, które płacą na poczcie lub w agencjach bankowych. Niestety, niektórzy klienci zostali oszukani.

Policja dobrała się do Agencji Usług Bankowych, która znajduje się w przy ulicy Wrocławskiej 94. Okazało się, że właścicielka nie była uczciwa. Niektóre wpłaty przyjmowała do własnej kieszeni. Najczęściej był to należności za czynsz.

- Policja prosi osoby, które dokonywały wpłat w Agencji Usług Bankowych w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 94, o zweryfikowanie czy dokonane wpłaty trafiły do odbiorców. Wszystkie osoby oszukane przez Agencję Usług Bankowych mieszczącą się w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 94, proszone są o zgłoszenie się do II Komisariatu w Bytomiu przy ul. Chrzanowskiego 1a nr tel. 32 395 66 10, bądź do najbliższej jednostki policji 997,112 - informuje bytomska policja.

Zobacz też:
Reklama: