Bytomskie szermierki z medalami

Na turniej szermierczy do Tarnowa Podgórnego w sobotę 12.04.2014 roku wybrała się skromna żeńska 2 osobowa reprezentacja naszego bytomskiego klubu . Ale to wystarczyło – wróciły z medalami.

Bytomski5 099

Na wielkopolski turniej z Bytomskiego Towarzystwa Szermierczego wybrały się Martyna Adamska oraz Patrycja Ziętek. Obydwie nasze zawodniczki wróciły z Tarnowa z medalami. Martyna zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal. Patrycja nie dała szans swoim przeciwniczkom i stanęła na pierwszym miejscu podium ze złotym medalem.

Nasze dziewczęta przyzwyczaiły nas do tego, że niezależnie w jakim składzie jadą na zawody zawsze przywożą jakieś medale. Pozostaje im tylko życzyć, by w dalszym ciągu utrzymywały taką dobrą passę w rywalizacji sportowej na szermierczych planszach.

Dziewczętom dziękujemy za piękne walki a mamom obu zawodniczek za zaangażowanie w daleki wyjazd do Tarnowa Podgórnego.