Piłkarze ręczni z kolejnymi sukcesami

Piłkarze ręczni UKS MOSM Bytom pokonali na meczu wyjazdowym Olimpijczyka Żywiec osiągając wynik 25:14. Następny mecz bytomskiej drużyny odbędzie się już 13 kwietnia z zespołem MOSIR-u Mysłowice, również na wyjeździe.

Początki spotkania nie zapowiadały tak dużej porażki drużyny Olimpijczyka Żywiec. W pierwszej połowie UKS MOSM Bytom prowadził zaledwie 12:9, ale już w drugiej połowie meczu bytomianie pokazali wspaniałą grę zarówno w ataku, jak i obronie. Nasza drużyna pokonała gospodarzy aż trzynaście razy, drużyna z Żywca zdobyła zaledwie pięć bramek. Mecz zakończył się wynikiem 25:14 dla bytomian.

Kolejne spotkanie na wyjeździe już 13 kwietnia. Rywalem bytomian będzie zespół MOSiR-u Mysłowice.