112

Alert RCB! Nadchodzi huragan Ciara i niż Sabina. Będzie niebezpiecznie


Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozesłało niepokojące SMS-y. Nadchodzi niż Sabina oraz huragan Ciara i zaleca się, by w nocy w niedzielę 9 lutego oraz w poniedziałek 10 lutego nie wychodzić z domu.

Reklama

Tegoroczna zima jest wyjątkowa łagodna i spokojna. Tak jednak nie będzie w nocy 9 lutego oraz w poniedziałek 10 lutego w całej Polsce. Do naszego kraju wchodzi niż Sabina oraz huragan Ciara, które mogą doprowadzić do nagłego załamania pogody.

W całym kraju spodziewane są opady deszczu, a nawet burze. W dodatku będzie bardzo silny wiatr, którego prędkość może przekraczać 100 km/h. IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne 3 stopnia.

Będzie bardzo niebezpiecznie i dlatego w niedzielę po południu Polacy otrzymali niepokojące SMS-y od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa o następującej treści.

"Uwaga! Dziś (9.02) po południu, w nocy i jutro w ciągu dnia bardzo silny wiatr. Możliwe przerwy w dostawie prądu. Jeśli możesz, zostań w domu".

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.