Denis Górniak wygrał walkę na gali Spartan Fight

Zawodnik MMA z klubu Fight Club Bytom udanie zaprezentował się przed chorzowską publicznością na gali Spartan Fight 9. "Flinston" ma już na koncie trzy zwycięstwa w zawodowej karierze.

Fight Club Bytom osiąga wiele sukcesów w zapasach, ju jitsu oraz amatorskim MMA. Pierwsi wychowankowie już próbują swoich sił w zawodowstwie. Jednym z nich jest Denis Górniak, który walczy na galach Spartan Fight.

Reklama

"Flinston" udanie zaczął zawodową karierę, bo w pierwszych dwóch starciach pokonał Nikołaja Gołowiatiuka oraz Łukasza Kapsę. W kwietniu tego roku przyszedł jednak zimny prysznic, gdy został pokonany przed czasem przez Łukasza Ćwikłę.

W sobotę 2 grudnia Górniak walczył na gali Spartan Fight 9 w Chorzowie. Jego rywalem był Konrad Dziczek, dla którego był to debiut. Pojedynek odbywał się w kategorii ciężkiej.

20-latek z Bytomia zaczął spokojnie, czekając na błąd przeciwnika. Okazja nadarzyła się po niespełna dwóch minutach. Dziczek nadział się na prawy sierpowy, który wyraźnie go zamroczył. Szukał ratunku sprowadzeniem do parteru, ale Górniak wykazał się sprytem i założył mu gilotynę, przez co po chwili przeciwnik musiał odklepać.

Zobacz też:
Reklama