Reklama

kredyty Bytom

Pada śnieg - stok narciarski otwarty

Zima na całego opanowała Górny Śląsk. Opady śniegu, które mają miejsce w ostatnich dniach pozwoliły na otwarcie wyciągów narciarskich w Bytomiu. Pierwszy raz w tym roku na nartach będzie można pozjeżdżać dzisiejszego popołudnia.
 

II liga: zimą będzie dużo grania i testowania

Już 9 stycznia piłkarze Polonii Bytom rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Zawodników czeka ciężka praca, która będzie często przerywana meczami sparingowymi, których będzie aż trzynaście. To bierze się z tego, że trener Andrzej Orzeszek ma w planach przetestować wielu zawodników.
 

Lodowisko wreszcie zostanie otwarte

Choć temperatury są już niskie, a lodowisko plenerowe na placu Sobieskiego od dawna jest już gotowe, to miłośnicy jazdy na łyżwach długo musieli czekać na jego otwarcie. Jednak miasto zdecydowało się wreszcie rozpocząć sezon.
 

Stadion na kredyt i bez dofinansowania

Spółka Bytomski Sport ogłosiła przetarg na projekt i budowę stadionu przy ul. Olimpijskiej oraz konkurs na koncepcję hali wielofunkcyjnej. Dotąd nie udało się na to zdobyć żadnego dofinansowania. Miasto nie ma na to też własnych pieniędzy. Dlatego nowe obiekty dla Polonii Bytom mają powstać za pieniądze z ogromnego kredytu.
 

II liga: postępowanie upadłościowe nadal trwa!

Kilka dni temu prezes Jakub Snochowski uspokajał, że piłkarskiej Polonii Bytom upadłość raczej nie grozi. Okazuje się, że nie wszystko jest tak, jak przedstawiono. - Negocjacje zostały przerwane ze strony Polonii Bytom - czytamy w oświadczeniu adwokata Macieja Miąsko.