Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Sprintem przez boiska: przebudzenie Szombierek, Polonia coraz bliżej celu

W czwartej lidze komplet zwycięstw. W klasie A coraz bliżej utrzymania są Tempo i Rozbark, a w klasie B serię czterech meczów bez porażki ma Nadzieja. Ostatnie tygodnie są udane dla naszych drużyn.
 

Tour de Pologne znów w Bytomiu [TRASA]

Trzeci rok z rzędu trasa największego wyścigu kolarskiego w Polsce przebiegnie przez nasze miasto. Organizatorzy właśnie zaprezentowali 75. Tour de Pologne i przedstawili jego przebieg. Zawody w tym roku odbędą się pomiędzy 4 a 10 sierpnia.
 

Denis Górniak będzie walczył z byłym zawodnikiem KSW

Na gali DSF Kickboxing Challenge Denis Górniak zmierzy się z Michałem Kitą, który jest dobrze znany w polskim środowisku sportów walki. Przed bytomianinem trudne wyzwanie, szczególnie że nie będzie walczył w formule MMA, a w kickboxingu.
 

Michał Sowa podbił Armenię. Dwa złote medale naszego karateki

Michał Sowa w Ararat Cup 2018 reprezentował Polskę i spisał się rewelacyjnie, bo do kraju przywiózł dwa złote medale. Przy okazji miał okazję poznać uroki Armenii.
 

Sprintem przez boiska: Szombierki gonią, Nadzieja "goli" faworytów

Szombierki Bytom, Polonia Bytom, Silesia Miechowice, Rodło Górniki i Nadzieja Bytom. Te drużyny w ostatnich tygodniach spisują się bardzo dobrze. Niestety, nasze kluby w A-klasie z wyjątkiem Czarnych Sucha Góra czeka walka o utrzymanie.