Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Mikołaje pobiegną w słusznej sprawie

2 grudnia mali i duzi, amatorzy i profesjonaliści, bytomianie i przyjezdni wezmą udział w 5. Biegu Świętych Mikołajów. Cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazany Wspólnocie Burego Misia. Partnerem wydarzenia jest Agora Bytom. Tego samego dnia galeria zaprasza do ,,Fabryki Świętego Mikołaja”.
 

Sprintem przez boiska: odrodzenie Rozbarku, przełamanie IV-ligowców

Za tydzień czekają nas ostatnie piłkarskie emocje w tym roku. Na szczęście finisz rundy jesiennej jest całkiem udany w wykonaniu większości drużyn.
 

Nowa hala tenisowa rośnie na naszych oczach [FOTO]

Tenisiści Górnika Bytom początek 2018 roku przezimują w bardzo komfortowych warunkach. Na obiekcie jedna hala już stoi, a teraz powstaje druga, która będzie posiadała cztery korty.
 

Kolejny sukces Beaty Pacut. Judoczka brązową medalistką ME

Zawodniczka Czarnych Bytom w imponującym tempie gromadzi międzynarodowe sukcesy. Tym razem przywiozła medal z mistrzostw Europy do lat 23.
 

Karate: wielkie sukcesy bytomian w mistrzostwach Europy i świata

Pięć medali w mistrzostwach Europy w karate tradycyjnym i trzy w mistrzostwach świata w karate fudokan. Zawodnicy MUKS Ippon Bytom rewelacyjnie spisali się w Rumunii, a najwięcej powodów do dumy dał nam sensei Michał Sowa.