Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama


Mikołaje będą biegać dla Burych Misiów

Biegacze w przebraniach Świętych Mikołajów ponownie przemkną ulicami Bytomia. Jak w ubiegłym roku, uczestnicy biegu wesprą w ten sposób Wspólnotę Burego Misia.
 

Nie żyje Stanisław Grzywaczewski. Był gwiazdą Szombierek

Stanisław Grzywaczewski zmarł w poniedziałek 3 grudnia, a dwa dni później został pochowany w Rudzie Śląskiej. Słynny piłkarz miał 66 lat. Przez większą część życia był związany z Szombierkami Bytom, gdzie zapracował sobie na status legendy.
 

W Suchej Górze można ulepić bałwana

Za oknem na próżno szukać śniegu. Jednak w Bytomiu jest jedno miejsce, gdzie białego puchu jest tak dużo, że da się z niego lepić bałwany. To oczywiście stok narciarski w Suchej Górze.
 

Modernizacja stadionu zagrożona. Wykonawca odstąpił od umowy

Spółka Bytomski Sport opublikowała oświadczenie, które nie wróży dobrze planom modernizacji stadionu przy Olimpijskiej. Firma S-Sport odstąpiła od umowy, a przy okazji okazało się, że poprzednie władze obu spółek kłamały.
 

Nowy dom dla hokeistów? Jest nadzieja na nowe lodowisko!

W końcu pojawiła się jakaś dobra wiadomość w sprawie bytomskiego hokeja. Jest szansa, że przy Pułaskiego powstanie nowe lodowisko. Połowę inwestycji sfinansowałoby Ministerstwo Sportu i Turystyki.