Reklama

kredyty Bytom

Polonia się odwołała, ale bez sukcesu

Piłkarska Polonia Bytom drugi raz w tym sezonie została ukarana odjęciem punktów. Klub odwołał się od tej decyzji, ale Komisja Odwoławcza ds. Licencji odrzuciła wniosek. Drużyna może znów spaść do III ligi.
 

Polonia znów spadnie do III ligi?

Bytomski klub piłkarski już drugi raz w tym sezonie został ukarany przez PZPN odjęciem czterech punktów za nieuregulowanie należnych płatności. Pozostanie drużyny w II lidze staje się coraz mniej prawdopodobne.
 

II liga: zimą będzie dużo grania i testowania

Już 9 stycznia piłkarze Polonii Bytom rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Zawodników czeka ciężka praca, która będzie często przerywana meczami sparingowymi, których będzie aż trzynaście. To bierze się z tego, że trener Andrzej Orzeszek ma w planach przetestować wielu zawodników.
 

Pada śnieg - stok narciarski otwarty

Zima na całego opanowała Górny Śląsk. Opady śniegu, które mają miejsce w ostatnich dniach pozwoliły na otwarcie wyciągów narciarskich w Bytomiu. Pierwszy raz w tym roku na nartach będzie można pozjeżdżać dzisiejszego popołudnia.
 

Stadion na kredyt i bez dofinansowania

Spółka Bytomski Sport ogłosiła przetarg na projekt i budowę stadionu przy ul. Olimpijskiej oraz konkurs na koncepcję hali wielofunkcyjnej. Dotąd nie udało się na to zdobyć żadnego dofinansowania. Miasto nie ma na to też własnych pieniędzy. Dlatego nowe obiekty dla Polonii Bytom mają powstać za pieniądze z ogromnego kredytu.