Reklama

Znów będą biegać w słusznym celu

Mieszkańcy Bytomia po raz kolejny będą mogli przyłączyć się do charytatywnej akcji Honorowy Dawca Energii Fortum. Inicjatywa ma na celu promocję zdrowego trybu życia oraz pomoc potrzebującym poprzez aktywności fizyczne, takie jak bieganie, jazda na rowerze czy nordic walking. Udział w akcji jest bezpłatny i wymaga jedynie ściągnięcia prostej aplikacji.
 

Wielki rajd małych samochodów

Rajdy samochodowe na dobre zadomowiły się w Szombierkach. Pędzące auta po terenie stadionu i ryk silników nikogo już w dzielnicy nie dziwi. Jednak w tę niedzielę będzie inaczej...
 

Wspiął się na Szyb Krystyna i stanął na rękach! [VIDEO]

Vloger z Chropaczowa wdrapał się na wieżę szybu Krystyna w Szombierkach. Na samym szczycie budowli stanął na rękach i balansował kilkadziesiąt metrów nad ziemią.
 

Tenisiści coraz bliżej nowej hali

Działaczom Klubu Sportowego Górnik Bytom marzy się zastąpienie wysłużonej hali balonowej nowocześniejszym obiektem. Po ostatniej sesji Rady Miejskiej są o krok bliżej swojego celu.
 

Prezydent chce stadion, a nie ma pieniędzy

Bytomski Sport ogłosił, że 5 firm stara się o zamówienie na budowę stadionu przy ul. Olimpijskiej. Problem w tym, że miasto nie ma na to pieniędzy.