Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Sprintem przez boiska: świetna kolejka bytomian w A-klasie

Dziesięć punktów w czterech meczach zdobyły nasze kluby, które występują w klasie A. Ponadto doskonałą formę podtrzymują Szombierki, a Silesia Miechowice wreszcie się przełamała.
 

Hokej: mistrz i wicemistrz nadal poza zasięgiem

Bytomscy hokeiści zaliczyli dwie porażki w ostatnich spotkaniach. Takich rezultatów można było się spodziewać, bo tyszanie i krakowianie to zespoły, które organizacyjnie i sportowo są w zupełnie innym miejscu.
 

W Szombierkach rajdowcy znowu będą się ścigać

Na terenie stadionu miejskiego przy ulicy Frycza-Modrzewskiego odbędzie się trzecia runda Szombierki Rally Cup 2017. W zawodach weźmie udział 70 kierowców.
 

Hokej: wysokie zwycięstwo, którego nikt nie widział

W środowym spotkaniu Polonia Bytom wysoko ograła SMS PZHL Katowice 8:0. Niestety, rywale słabo wywiązali się z roli gospodarza.
 

9. edycja Bytomskiego Półmaratonu w tę niedzielę

Bytomski Półmaraton na stałe wszedł do kalendarza największych imprez sportowych w regionie. W tym roku odbędzie się już 9. edycja zawodów, i jednocześnie trzecia edycja organizowana w C.H. Atrium Plejada. Na zwycięzcę czeka unikalna nagroda - samochód Dacia Sandero! Początek zmagań już w najbliższą niedzielę, 17 września, pod bytomskim centrum.