Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama


Problem stadionu rozwiąże się sam? [KOMENTARZ]

Paradoksalnie fiasko inwestycji przy ul. Olimpijskiej może pomóc w podjęciu właściwej decyzji w tej sprawie. Mamy teraz moment, aby dobrze się nad tym zastanowić i uniknąć błędów, jakie popełniono w ostatnim czasie.
 

Sesja RM w sprawie raportu NIK [NA ŻYWO]

Dziś radni zajmą się m.in. sprawą kontroli przeprowadzonej przez Najwyższą Izbę Kontroli w Bytomskim Przedsiębiorstwie Komunalnym, Urzędzie Miejskim oraz Bytomskiej Agencji Rozwoju Inwestycji. NIK w swoim raporcie zawarł informacje o rażącej niegospodarności i notorycznym przekraczaniu kompetencji przez szefostwo BPK i poprzednie władze miasta. Sesja jest transmitowana na żywo w internecie.
 

Karma dla schroniska za niemal 20 tys. zł

Dzięki klientom sklepów Rossmann bytomskie schronisko dla bezpańskich zwierząt otrzymało wsparcie o wartości kilkunastu tysięcy złotych. W ten sposób sieć drogerii uczciła swoją 25. rocznicę działalności w Polsce.
 

Raport NIK gotowy. Cała prawda wyjdzie na jaw

Najwyższa Izba Kontroli zakończyła prace nad raportem z kontroli przeprowadzonej w Bytomskim Przedsiębiorstwie Komunalnym, Urzędzie Miejskim i Bytomskiej Agencji Rozwoju Inwestycji. Wkrótce wszyscy poznamy jego szczegóły.
 

Z ratusza do zarządu województwa

PiS nieoczekiwanie przejęło władzę w naszym regionie. Na pierwszej sesji sejmiku wybrano nowy zarząd województwa. Jednym z członków została kierowniczka biura z bytomskiego magistratu.