Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama


"Przywrócić świetność miastu". PiS zapowiada kampanię wyborczą

Walka z nielegalnym składowaniem odpadów, dbanie o historię oraz poprawa sytuacji ekonomicznej Bytomia. Takie działania zapowiada Prawo i Sprawiedliwość na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi.
 

SPROSTOWANIE: Krzysztof Bochnia zarabia mniej, niż podaje "Fakt"

Prezes spółki Bytomski Sport odniósł się do informacji przdstawionych przez redakcję "Faktu". Zgodnie z ujawnionymi dokumentami szef miejskiego przedsiębiorstwa zarabia o połowę mniej, niż podali dziennikarze gazety.
 

Bytomski Sport będzie dalej istnieć! [NA ŻYWO]

Radni zmienili swoją decyzję w sprawie likwidacji spółki Bytomski Sport. Miejskie przedsiębiorstwo będzie dalej istnieć. Trwa sesja Rady Miejskiej w tej sprawie. Obecnie rajcowie dyskutują o wysokości wsparcia finansowego na działalność Bytomskiego Sportu. Transmitujemy obrady na żywo.
 

"Fakt": prezesi miejskich spółek żyją jak pączki w maśle

W związku z pogarszającą się sytuacją finansową Bytomia gazeta "Fakt" postanowiła zajrzeć do portfelów prezesów miejskich spółek. Redakcja ustaliła, że ćzęść z nich pobiera co miesiąc wynagrodzenie przeszło 10 razy większe, niż wynosi płaca minimalna.
 

Będą grupowe zwolnienia w Bytomskich Mieszkaniach?

Regionalna Izba Obrachunkowa znów ma zastrzeżenia do budżetu Bytomia. Są w nim poważne niedobory na wypłaty, zasiłki i komunikację publiczną. Jednym ze sposobów na oszczędności ma być np. znaczne ograniczenie liczby pracowników jednostki Bytomskie Mieszkania.