Prawie MILION wizyt w pół roku!

Z roku na rok popularność serwisu Bytomski.pl coraz bardziej rośnie. Dwa lata temu świętowaliśmy przekroczenie liczby 1 mln wizyt w ciągu roku. Teraz zbliżyliśmy się do tego wyniku w ciągu zaledwie jednego półrocza!

Podczas, gdy płatna prasa drukowana tkwi w kryzysie, nasz portal wciąż zdobywa coraz więcej czytelników. W ubiegłym roku już w październiku zanotowaliśmy tyle wizyt, co w rekordowym roku 2016. W tym roku najpewniej pobijemy ten wynik już w sierpniu, a liczbę wizyt z całego 2017 r. zanotujemy w październiku.

Reklama

W tym półroczu nasze statystyki wystrzeliły w górę. W porównaniu z pierwszym półroczem 2017 r. liczba użytkowników wzrosła aż o 70%, liczba wizyt o 61%, a odsłony o 39%. Najlepszym miesiącem był dla nas najkrótszy miesiąc w roku, czyli luty. Ilość odwiedzin wyniosła wówczas 178 tysięcy - ponad dwukrotnie więcej, niż rok wcześniej!

porownanie liczby wizyt 2017 2018 m

Przez pierwsze 6 miesięcy tego roku zanotowaliśmy aż 926 688 wizyt. Każdego miesiąca średnio odwiedzano nas 154 tysiące razy, co przez całe półrocze przełożyło się na 1,7 mln odsłon i 359 tys. użytkowników. Takich wyników nie ma żaden serwis lokalny w Bytomiu, bez względu na to, czy jest finansowany przez gminę, czy wielką korporację.

Bytomski.pl, jak sama nazwa wskazuje, jest w 100 procentach bytomski. Jego serce bije właśnie w tym mieście i tworzą go prawdziwi bytomianie. Dlatego nasze statystyki ciągle idą w górę, bo sami na co dzień tu żyjemy i stykamy się z tymi samymi problemami, co nasi czytelnicy. Dzięki temu wiemy jakich informacji bytomianie poszukują w Internecie i nieustannie, od prawie 12 lat dostarczamy im tych wiadomości.

Cieszymy się, że po tylu latach bytomianie wciąż trwają przy Bytomski.pl i pojawiają się kolejni, którzy odwiedzają nasz portal. Dziękujemy, że jesteście z nami. Właśnie przygotowujemy się do wielkich zmian, które wprowadzą Bytomski.pl na nowy poziom. Jesteśmy przekonani, że będziecie z nich zadowoleni :)

Zobacz też:
Reklama