Uwaga! Bytomski oddział NFZ zmienia siedzibę

Narodowy Fundusz Zdrowia przenosi swój oddział na ulicę Wrocławską. Nowy lokal będzie dostosowany do osób starszych i niepełnosprawnych.

Niedawno informowaliśmy o przenosinach terenowego oddziału ZUS-u. Od 1 kwietnia nie załatwimy swoich spraw przy ulicy Sądowej, bo nowy lokal będzie znajdował się przy ulicy Karola Miarki 8.

Reklama

Teraz na zmiany muszą przygotować się ludzie, którzy załatwiają swoje sprawy w bytomskim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. Sekcja obsługi ubezpieczonych znajdowała się przy ulicy Karola Miarki 10. Nowy adres to ul. Wrocławska 32-34. Lokal będzie w biurowcu Bytom Square. Wejście znajduje się od ulicy Okulickiego.

Oddział pracuje pod starym adresem do 23 marca do godziny 16. Od 26 marca placówka będzie funkcjonować tylko w nowej siedzibie.

- W nowej lokalizacji - dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych - pacjenci będą mogli załatwić sprawy związane z: Kartami Ubezpieczenia Zdrowotnego, Europejskimi Kartami Ubezpieczenia Zdrowotnego, zaopatrzeniem w środki pomocnicze oraz przedmioty ortopedyczne, weryfikacją ubezpieczenia zdrowotnego, danymi dostępowymi do Zintegrowanego Informatora Pacjenta (ZIP) - informuje NFZ.

Zobacz też:
Reklama