Uwaga! Bytomski oddział NFZ zmienia siedzibę


Narodowy Fundusz Zdrowia przenosi swój oddział na ulicę Wrocławską. Nowy lokal będzie dostosowany do osób starszych i niepełnosprawnych.

Niedawno informowaliśmy o przenosinach terenowego oddziału ZUS-u. Od 1 kwietnia nie załatwimy swoich spraw przy ulicy Sądowej, bo nowy lokal będzie znajdował się przy ulicy Karola Miarki 8.

Teraz na zmiany muszą przygotować się ludzie, którzy załatwiają swoje sprawy w bytomskim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. Sekcja obsługi ubezpieczonych znajdowała się przy ulicy Karola Miarki 10. Nowy adres to ul. Wrocławska 32-34. Lokal będzie w biurowcu Bytom Square. Wejście znajduje się od ulicy Okulickiego.

Oddział pracuje pod starym adresem do 23 marca do godziny 16. Od 26 marca placówka będzie funkcjonować tylko w nowej siedzibie.

- W nowej lokalizacji - dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych - pacjenci będą mogli załatwić sprawy związane z: Kartami Ubezpieczenia Zdrowotnego, Europejskimi Kartami Ubezpieczenia Zdrowotnego, zaopatrzeniem w środki pomocnicze oraz przedmioty ortopedyczne, weryfikacją ubezpieczenia zdrowotnego, danymi dostępowymi do Zintegrowanego Informatora Pacjenta (ZIP) - informuje NFZ.