Świetne półrocze Bytomskiego!

Ponad pół miliona razy odwiedzono Bytomski.pl w ciągu pierwszych sześciu miesięcy tego roku. Liczba wizyt wzrosła niemal o 1/4 w stosunku do tego samego okresu w ubiegłym roku. Nasz serwis jeszcze bardziej wzmocnił swoją pozycję na lokalnym rynku mediów i zdystansował konkurencję.

Bytomski.pl w październiku obchodził 10 lat swojego istnienia. Ubiegły rok był dla nas rekordowy pod względem liczby wizyt, która drugi raz w historii przekroczyła sumę 1 miliona. Ten rok może okazać się jeszcze lepszy. Statystyki odwiedzin w pierwszym półroczu są o 22% wyższe, niż w 2016 roku i wyniosły 576 664 wizyt wygenerowanych przez 208 478 użytkowników.

Reklama

Tak dobre wyniki czynią nas najpopularniejszym serwisem lokalnym w Bytomiu. Według danych SimilarWeb.com liczba wizyt Bytomski.pl była wyższa od Bytom.pl o 37%, od Bytom.NaszeMiasto.pl o 51%, a od ZycieBytomskie.pl aż o 91%. Jak widać, w zasadzie nie mamy konkurencji w naszym mieście.

Cieszymy się, że z roku na rok nasze artykuły oraz forum dyskusyjne przyciągają coraz większą rzeszę internautów. To nas motywuje do dalszej pracy. Chcemy jeszcze lepiej informować Was o tym, co dzieje się w Bytomiu i będziemy wykorzystywać do tego nowe narzędzia. Od pewnego czasu rozwijamy transmisje video. Do tej pory za pośrednictwem naszej kamery mogliście obserwować m.in. najważniejsze dyskusje na sesjach Rady Miejskiej, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz dwie debaty Bytom 2054. Wkrótce rozpoczniemy cykl wywiadów nadawanych on-line.

Dziękujemy, że jesteście z nami :)

Zobacz też:
Reklama