Jesteś początkującym biznesmenem? Ten konkurs jest dla ciebie


Od 2 lutego mieszkańcy regionu mogą zgłaszać swoje pomysły na firmę w ramach konkursu „Projekt Biznes”. Zasady są proste, udział bezpłatny, a nagroda bardzo atrakcyjna - zwycięzca zrealizuje swoje plany w Agorze Bytom. Jak się zapisać?

Konkurs „Projekt Biznes” skierowany jest do osób, które mają pomysł na firmę, ale brakuje im pieniędzy i wsparcia merytorycznego na rozpoczęcie działalności.

Zasady udziału są bardzo proste. Wystarczy do końca marca opisać swój biznes w formularzu zgłoszeniowym na stronie www.agorabytom.pl/projektbiznes.

Zwycięzca przez trzy miesiące bezpłatnie zrealizuje swój pomysł na firmę w Agorze Bytom. Dodatkowo otrzyma pomoc merytoryczną i prawną Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, profesjonalne wsparcie marketingowe i PR-owe, a także trzymiesięczną reklamę w internecie.

- Agora Bytom okazała się szczęśliwym miejscem dla wielu marek, które dopiero rozpoczynały swoją działalność. Jestem przekonana, że podobnie będzie w przypadku zwycięzcy naszego konkursu – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Zwycięzca „Projektu Biznes” zostanie ogłoszony 12 kwietnia o godz. 18.00 w centrum rozrywki Pin-Up!, podczas specjalnego spotkania „Kierunku Kariera” z udziałem mieszkańców Bytomia. Wszystkie niezbędne informacje i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej Agory Bytom.

Więcej na: www.agorabytom.pl
facebook.com/AgoraBytom