Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama


We wtorek pociągiem, tramwajem i autobusem za darmo

Wystarczy zabrać ze sobą dowód rejestracyjny, aby we wtorek podróżować komunikacją miejską i koleją za darmo. Niestety, to oznacza, że jakość powietrza znowu będzie zła.
 

Fundusz Solidarności: ponad 10 mln zł dla Bytomia! Czekają nas cztery inwestycje

Bytom zaczyna korzystać na utworzeniu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Dzięki Funduszowi Solidarności nasze miasto otrzyma ponad 10 milionów złotych, które zostaną przeznaczone na cztery inwestycje drogowe.
 

Obi szykuje się do otwarcia w M1. Pracownicy poszukiwani!

Za kilka miesięcy sieć marketów budowlanych Obi otworzy drugi sklep w Bytomiu. Obecnie trwa poszukiwanie pracowników na kilka stanowisk.
 

Bytomianie mają ogromne długi za mieszkania. Rekordzista zalega fortunę

Często narzekamy na stan bytomskich kamienic oraz mieszkań komunalnych. Niestety, za to w dużej mierze odpowiadają sami mieszkańcy. Oficjalne statystyki pokazują, że bytomianie mają ogromne długi z tytułu niezapłaconych czynszów.
 

Opuszczony McDonald's. Czas tu się zatrzymał [ZDJĘCIA]

Przy Drodze Krajowej nr 94 w Bytomiu od 1,5 roku stoi opuszczona restauracja McDonald's. Nie ma już ani masztu ze złotymi łukami, ani szyldów, a okna są pozaklejane białą folią. Jednak do środka udało się zajrzeć Maciejowi Flieglowi - fotografowi pasjonującemu się opuszczonymi lokacjami.