Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Bytomski.pl: pobiliśmy zeszłoroczny rekord... w październiku!

Poprzedni rok był dla naszego serwisu rekordowy. Ten jest jeszcze lepszy, a jeszcze nawet się nie zakończył! Ubiegłoroczny wynik liczby wizyt osiągnęliśmy już w październiku. Bytomski.pl jeszcze nigdy w swojej 11-letniej historii nie był tak popularny!
 

Ceny wody i ścieków na Śląsku. Bytom na liście najdroższych

Bytomianie w tym roku płacą 14,27 zł za metr sześcienny wody i ścieków. To sprawia, że nasze miasto jest w gronie najdroższych gmin w województwie śląskim.
 

Miasto buduje drogi dla marketu

Najczęściej inwestorzy stawiający duże obiekty handlowe na własny koszt przebudowują układy komunikacyjne w otoczeniu ich inwestycji. W Bytomiu jest inaczej. Tu to gmina buduje drogi, na których najbardziej korzystają firmy budujące markety.
 

Miasto znów rozdaje mieszkania młodym i wykształconym

Młode i dobrze wykształcone osoby ponownie mają szansę wynająć miejskie lokale ze specjalnej puli. To już szósta edycja programu "Mieszkania dla młodych". W poprzednich nie było wiele zgłoszeń, więc szanse na przydział mieszkania są duże i warto złożyć wniosek.
 

Zakaz sprzedaży alkoholu w Bytomiu? Decyzja w rękach radnych

W naszym mieście można trafić na wiele sklepów monopolowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem w godzinach nocnych. W przyszłym roku właściciele mogą mieć problemy, jeżeli władze Bytomia zdecydują się skorzystać ze zmian, które zatwierdzili posłowie.