Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Bezrobocie w Bytomiu już poniżej 10 proc.

Świetna sytuacja na rynku pracy w całym kraju przyczynia się do spadku bezrobocia w Bytomiu. W czerwcu stopa bezrobocia w naszym mieście po raz pierwszy spadła poniżej dziesięciu procent!
 

Kolejne utrudnienia na DK94 w Bytomiu

Miasto otworzyło kolejny front robót na bytomskim odcinku Drogi Krajowej nr 94. Już trwa przebudowa całego fragmentu biegnącego przez Miechowice i remont wiaduktu na Karbiu. Teraz jeszcze ruszyła przebudowa skrzyżowania ul. Wrocławskiej z Reja.
 

Zamiast stadionu będzie centrum handlowe

Stadion na Stroszku, na którym przez lata grał Ruch Radzionków, właśnie zniknął z powierzchni ziemi. W jego miejscu powstanie centrum handlowe. Budowa już ruszyła.
 

Ruszył remont obwodnicy bytomsko-piekarskiej

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na kolejnej ważnej trasie biegnącej przez nasze miasto. Rozpoczęły się prace na alei Jana Pawła II, czyli bytomskim odcinku Drogi Wojewódzkiej 911.
 

Olimpijska się zmienia

Od lat wiele mówi się o przebudowie stadionu Polonii Bytom i niewiele z tego wynika. Tymczasem po drugiej stronie ulicy Olimpijskiej dokonuje się ogromna zmiana. Duże osiedle pozbywa się azbestu. I to na dobre! Od tego szkodliwego materiału uwolni się w sumie 19 klatek.