Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Elsat

Fotograf Bytom


Prawie MILION wizyt w pół roku!

Z roku na rok popularność serwisu Bytomski.pl coraz bardziej rośnie. Dwa lata temu świętowaliśmy przekroczenie liczby 1 mln wizyt w ciągu roku. Teraz zbliżyliśmy się do tego wyniku w ciągu zaledwie jednego półrocza!
 

Flixbusem z Bytomia do Częstochowy i Krakowa

Największy w Europie operator dalekobieżnych połączeń autobusowych uruchomił linię łączącą Bytom z Częstochową i Krakowem. Przejazd nowoczesnymi autobusami z Wi-Fi na pokładzie to koszt zaledwie kilkunastu złotych.
 

Tramwaje nie dojadą do Katowic

Modernizacja linii nr 6 i 19 w Bytomiu wchodzi w kolejną fazę. Remontowany będzie odcinek pomiędzy osiedlem Arki Bożka a Pogodą. Z tego względu przez dwa dni nie będą kursować tramwaje z Bytomia do Katowic.
 

Nowa strażnica będzie droższa niż zakładano

Aby znaleźć wykonawcę nowej siedziby Państwowej Straży Pożarnej potrzeba było aż trzech przetargów i ograniczenia zakresu inwestycji. Nawet trzeciego przetargu nie udałoby się rozstrzygnąć, gdyby nie dodatkowe środki na budowę.
 

Bytom znów daje kasę na założenie firmy

Znów pojawia się okazja, aby zgarnąć środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Bytomska Agencja Rozwoju Inwestycji rozpoczyna nabór do projektu "Moja firma - mój sukces". Tym razem mogą się zgłaszać mieszkańcy całej metropolii.