Reklama

Tam możesz zostawić stary mikser, mikrofalówkę itp.

W ramach współpracy z ElektroEko przy Atrium Plejada został uruchomiony całodobowy punkt zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Osoby, które posiadają zużyte sprzęty o dużych gabarytach, mogą skorzystać z bezpłatnej usługi zamówienia odbioru bezpośrednio z domu.
 

Chorzowska zablokowana na dłużej [ZDJĘCIA]

Prace związane z rozbiórką kamienicy przy ul. Chorzowskiej 9 potrwają dłużej, niż pierwotnie zakładano. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami aż do czwartku.
 

Belgowie zainwestują w bytomskiej strefie

Zarząd Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej poinformował o sprzedaży pierwszej działki na terenie dawnej KWK Powstańców Śląskich. Belgijska firma zamierza zainwestować blisko 40 milionów złotych w budowę zakładu w Dąbrowie Miejskiej.
 

TŚ szukają motorniczych. PUP ich wyszkoli

Tramwaje Śląskie poszukują ludzi do pracy. Niestety kurs motorniczego to spory wydatek. Z pomocą przychodzi bytomski urząd pracy. Chętni zostaną przeszkoleni i otrzymają stypendium.
 

Jesteś początkującym biznesmenem? Ten konkurs jest dla ciebie

Od 2 lutego mieszkańcy regionu mogą zgłaszać swoje pomysły na firmę w ramach konkursu „Projekt Biznes”. Zasady są proste, udział bezpłatny, a nagroda bardzo atrakcyjna - zwycięzca zrealizuje swoje plany w Agorze Bytom. Jak się zapisać?