Plejada będzie rozdawać choinki

Moc świątecznych atrakcji czeka w grudniu na odwiedzających Atrium Plejada. Jedną z nich będzie możliwość otrzymania świątecznego drzewka. Oprócz świeżych jodeł, czekających na klientów bytomskiego centrum handlowego, przygotowano również niespodzianki dla najmłodszych gości – wśród nich m.in. słodkie upominki.

Ponad połowa Polaków uważa okres Bożego Narodzenia za najważniejsze święta w roku. Ten szczególny czas wiąże się z ważnymi dla nas wspomnieniami, przywoływanymi przez przedmioty, dźwięki i zapachy. Jednym z symboli tych świąt jest choinka, przy której spędzamy z bliskimi wyjątkowe i uroczyste chwile. Większość Polaków woli drzewko naturalne, zielone
i pachnące.

Reklama

Atrium Plejada akcją „Choinkę mam z głowy. Dostałem za zakupy” chce wyręczyć klientów w poszukiwaniu świątecznego drzewka. Osoby, które w dniach 8-23 grudnia zrobią zakupy za minimum 200 złotych i zarejestrują paragony, będą mogły wymienić je na bon upoważniający do odbioru jodły kaukaskiej. Dzięki temu klienci centrum będą mieli o jedną pozycję mniej na liście przedświątecznych sprawunków. Partnerem akcji jest sąsiadujący z Atrium Plejada sklep Castorama, w którym będzie znajdował się punkt odbioru drzewek.

W dniach od 20 do 23 grudnia czynny będzie również punkt pakowania prezentów. Klienci, którzy zdecydują się na zakup upominków w Atrium Plejada za minimum 50 złotych, będą mogli skorzystać z tej oferty bezpłatnie. - Boże Narodzenie kojarzy nam się z choinką, prezentami i magicznym, rodzinnym klimatem. Jednak święta to także duży stres - w przedświątecznych przygotowaniach dążymy do perfekcji, czego często nie ułatwia nam brak wolnego czasu. W Atrium Plejada można liczyć na przyjazną przedświąteczną atmosferę i pomoc w pakowaniu prezentów. Natomiast osoby, które skorzystają z oferty naszych sklepów, mogą odebrać u nas darmowe drzewko, dzięki czemu zaoszczędzą również czas na poszukiwanie choinki - mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Punkt pakowania prezentów będzie czynny w dniach 20-23 grudnia od 12:00 do 20:00. Paragony uprawniające do odbioru jodły kaukaskiej będzie można rejestrować w dniach 8-10, 15-17 i 22-23 grudnia w godzinach od 11.00 do 20.00. Regulamin akcji oraz wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie bytomskiego centrum www.atrium-plejada.pl.

Zobacz też:
Reklama