Rączka będzie gotować na bytomskim Rynku

W dniach 16-19 listopada na Rynku będą prowadzone nagrania do programu "Rączka Gotuje". Z tej okazji organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla mieszkańców Bytomia.

Remigiusz Rączka jest bardzo dobrze znany mieszkańcom Górnego Śląska. Kucharz od wielu lat prowadzi autorski program kulinarny w telewizji TVP 3 Katowice. W "Rączka gotuje" prezentowane są nie tylko potrawy z kuchni śląskiej, dzięki czemu widzowie mogą poznać nowe smaki.

Reklama

Nagrania programu często odbywają się w terenie. Tak będzie w dniach 16-19 listopada. Wtedy słynnego śląskiego kucharza będzie można spotkać na Rynku w Bytomiu.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które przez cztery dni będą się odbywać w godzinach 11-19. Bytomianie będą mogli wziąć udział w warsztatach florystycznych, degustować przeróżne potrawy, a także obejrzeć występy ludowe. Przy okazji będzie możliwość zakupienia wyrobów rzemieślniczych, czy produktów regionalnych.

Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie wyemitowany w telewizji odcinek, nagrywany w Bytomiu. Jeżeli jednak w dniach 16-19 listopada pojawicie się na Rynku i weźmiecie udział we wspólnym gotowaniu z Rączką, to jest szansa, że potem zobaczycie siebie na szklanym ekranie.

fot. Facebook/Rączka gotuje

Reklama