Tablet, telewizor i smartfon za zakupy


Rusza nowa loteria Agory Bytom - Mania Nagradzania. Zakupy za 100 zł i odrobina szczęścia wystarczą, by wygrać jedną z ponad sześciuset atrakcyjnych nagród, w tym telewizor, smartfon, tablet czy kino domowe. Zabawa trwa przez cały październik.

Zasady są bardzo proste. Żeby zagrać, wystarczy w październiku zrobić zakupy za minimum 100 zł w jednym ze 120 sklepów Agory Bytom. Otrzymany paragon należy przekazać hostessie w Punkcie Obsługi Loterii, który znajduje się na parterze w punkcie informacyjnym galerii handlowej. Tam uczestnik dostaje los-zdrapkę.

Co można wygrać? Między innymi telewizor, kino domowe, smartfon, tablet, konsolę, ultrabooka, robota wieloczynnościowego, rowery, biżuterię, a także zaproszenia na kawę, do kina, na kręgle, jazdę gokartem czy kurs językowy. W puli nagród znajdują się również bony na zakupy w Agorze Bytom od 50 do 500 zł. Łączna wartość nagród wynosi blisko 40 tys. zł.

- Tym razem, zamiast jednej nagrody głównej, mamy ich ponad 600. Chcemy w ten sposób nagrodzić dużą liczbę klientów, w tym tych najbardziej lojalnych, którzy regularnie u nas kupują - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom - Każdy może zwiększyć swoje szanse na wygraną, robiąc wielokrotnie zakupy i częściej zgłaszając swój udział. Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy - dodaje.

Należy pamiętać, że jeden paragon pozwala odebrać jeden los. Dowód zakupu nie może zawierać artykułów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych oraz wydatków na gry losowe, zakłady wzajemne i transakcje kantorowe. Regulamin dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii oraz na stronie Agory Bytom.