Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


"Bytomska Wigilia": na Dworcowej poczujesz świąteczną magię

Za niewiele ponad tydzień usiądziemy przy świątecznych stołach i będziemy cieszyć się wyjątkowymi chwilami. Namiastkę Świąt Bożego Narodzenia otrzymamy już w dniach 15 grudnia.
 

MasterChef: bytomski kucharz przegrał na ostatniej prostej

- Poszło o milimetry. Jesteś bardzo młody, bardzo zdolny - mówiła po finałowym odcinku Magda Gessler do Mateusza Güncela. Nasz kucharz i tak może być dumny, bo usłyszała o nim cała Polska.
 

Plejada będzie rozdawać choinki

Moc świątecznych atrakcji czeka w grudniu na odwiedzających Atrium Plejada. Jedną z nich będzie możliwość otrzymania świątecznego drzewka. Oprócz świeżych jodeł, czekających na klientów bytomskiego centrum handlowego, przygotowano również niespodzianki dla najmłodszych gości – wśród nich m.in. słodkie upominki.
 

Zabierz bezdomnego zwierzaka na spacer

Bytomskie schronisko po raz kolejny organizuje akcję, w której każdy może zabrać ich podopiecznego na spacer. W prosty sposób możemy dać chwilę radości porzuconym zwierzakom.
 

Mgła zakryła Bytom? Nie, to smog!

Gęsty smog przykrył nocą nasze miasto. Miejscami widoczność nie przekraczała nawet kilku metrów. Obecnie bytomskie poiwietrze jest bardziej przejrzyste, ale wciąż jest bardzo zanieczyszczone. Widać to i czuć. Normy są przekroczone aż o kilkaset procent!