Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Czujniki smogu we wszystkich dzielnicach

Bytom wreszcie dorobił się sieci czujników badających jakość powietrza. W każdej dzielnicy zamontowano po jednym urządzeniu. Teraz jeszcze "świecą" na zielono, ale nie ma wątpliwości, że zimą zrobią się czerwone...
 

Piękne bryki zjadą się do Bytomia

Do Atrium Plejada powraca „Motoshow”! W dniach 11-12 maja w centrum pojawią się najnowsze modele wiodących marek samochodowych. Podczas dwudniowych targów będzie można zapoznać się ze światowymi trendami motoryzacyjnymi i uzyskać porady u specjalistów w dziedzinie samochodów i motocykli. A do tego pokazy, kursy i symulatory jazdy.
 

To pewne. Alkohol w Bytomiu tylko do 23:00.

Bytomianie mieszkający w pobliżu sklepów całodobowych wreszcie będą mogli się wyspać. Radni zadecydowali o ograniczeniu sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych. Bytom jest jednym z pierwszych miast w Polsce, które skorzystały z nowych przepisów.
 

Bytom zyska trzecią linię na lotnisko

Bytom jako jedno z niewielu miast w okolicy posiada bezpośrednie połączenie autobusowe z portem lotniczym w Pyrzowicach. Od jesieni nasze miasto zyska jeszcze jedną linię, która pozwoli szybko dojechać na lotnisko.
 

Wolne niedziele szansą dla bytomskiego dworca

Wprowadzony niedawno zakazu handlu w niedziele może ożywić budynek dworca kolejowego. Położony w samym sercu miasta gmach jest jednym z niewielu miejsc w Bytomiu, gdzie można prowadzić sprzedaż w niehandlowe niedziele.