Reklama

Szukasz pracy? Przyjdź na targi

Szukasz pracy jako pracownik biurowy? A może wolisz zająć się handlem lub zostać agentem nieruchomości? 26 kwietnia Agora Bytom i Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu zapraszają na Targi Pracy. Przyjdź, porozmawiaj z pracodawcami, zostaw CV i znajdź nowy zawód.
 

Lokalne ozdoby, rękodzieło i sztuka w centrum handlowym

Coraz częściej poszukujemy produktów od rodzimych producentów. Popularnością cieszą się nie tylko wyroby spożywcze, ale również odzież, buty i rękodzieło wykonane przez polskich przedsiębiorców. Atrium Plejada obserwując zmieniające się trendy na rynku handlowym, otwiera pierwszy koncept pop-up store.
 

Kupy swego psioka sprzątej do hasioka

Grupa bytomian postanowiła rozprawić się ze śmierdzącym problemem. W ramach akcji "Pucuj, glancuj - Bytom" na ulicach naszego miasta pojawiły się plakaty zachęcające do sprzątania po swoich pupilach.
 

Tutaj rządzą mamy

Właśnie zostałaś mamą? Nowy cykl warsztatów „Spotykamy mamy” jest dla ciebie! Zabierz swojego malucha do Agory Bytom, spotkaj się z kobietami takimi, jak ty i zdobądź cenne umiejętności. Najbliższa okazja już 25 kwietnia.
 

Kto wygra bezpłatny biznes?

Salon masażu tajskiego, studio fotograficzne, sklep z akcesoriami do zdobienia paznokci. Który z tych pomysłów zostanie bezpłatnie zrealizowany w Agorze Bytom? 12 kwietnia w centrum rozrywki Pin-Up! odbędzie się wielki finał konkursu „Projekt Biznes”. Przyjdź, kibicuj faworytom i poznaj zwycięzcę!