Reklama

Fotograf Bytom

Basen otwarty, pływalnia zamknięta

W weekend ruszył sezon na basenie odkrytym w Parku Kachla. Bytomianie mogą już szukać tam ochłody w upalne dni. Jednocześnie pływalnia kryta została zamknięta na miesiąc.
 

Kolej Wąskotorowa znów czynna! [ROZKŁAD JAZDY]

Dziś oficjalnie rozpoczęto sezon letni na trasie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych z Bytomia do Miasteczka Śląskiego. Pociągi z charakterystycznymi wagonikami będą kursować przez całe wakacje.
 

25-latka otworzyła własny sklep w Agorze

Anna Bulwicka zaczynała jako blogerka, którą fascynowało zdobienie paznokci. Z czasem założyła sklep internetowy z własnymi akcesoriami do stemplowania paznokci. Szybko zdobyła sympatię klientów z 55 krajów oraz jury konkursu Agory Bytom „Projekt Biznes”. Od teraz jej produkty można kupić w pierwszym punkcie stacjonarnym zlokalizowanym w największej galerii handlowej w Bytomiu.
 

Bytomianie do telewizji!

Każdy ma szansę na telewizyjną przygodę. W Bytomiu odbędzie się casting do seriali. Nie trzeba być profesjonalistą - twórcy poszukują amatorów do swoich produkcji.
 

Warzą piwo w Bytomiu - zobacz jak!

Po latach przerwy w naszym mieście znów produkowane jest piwo. Od roku można go zakosztować w lokalu przy Rynku, lecz w najbliższy weekend będzie można również zobaczyć w jaki sposób powstaje.