Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama


Sprawdź, czy masz tętniaka. Jedno badanie może uratować ci życie

Masz bliskich powyżej 65. roku życia? 8 grudnia mogą uchronić się przed bardzo poważnymi konsekwencjami. Wystarczy jednak, że umówią się na bezpłatne badanie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu.
 

Odsłoniły ciało dla koleżanki

Członkinie Miechowickiej Grupy Biegowej wzięły udział w zmysłowej sesji zdjęciowej, aby pomóc chorej koleżance. W rezultacie powstał wyjątkowy kalendarz, za pomocą którego MGB zamierza zebrać pieniądze na rehabilitację i leczenie Danuty Macioł.
 

Gazeta na 12. urodziny Bytomski.pl

W październiku mija 12 lat od powstania serwisu Bytomski.pl. Przez te wszystkie lata rozrośliśmy się z małego forum dyskusyjnego do najpopularniejszego medium w mieście. Z tej okazji wracamy z wydaniem papierowym, które w najbliższych dniach trafi do skrzynek kilkudziesięciu tysięcy bytomian.
 

Daria Ładocha i Kinga Paruzel połączą w Bytomiu kulinarne talenty

Lekki mus z awokado, deser oreo i płonące naleśniki. To tylko wybrane desery, które już 17 listopada, podczas Słodkich Urodzin Agory Bytom, przyrządzą popularne blogerki kulinarne. Goście mogą liczyć na degustacje przygotowanych na scenie pyszności oraz gigantyczny tort królewski. Wstęp wolny!
 

Martess Hair&Beauty w nowej lokalizacji

Martess Hair&Beauty - salon, który istnieje na rynku branży beauty prawie 8 lat. Przez ten czas zmieniał swoją lokalizację, by finalnie osiąść na Korfantego 21. Jak to mówią "w końcu u siebie".