Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama


Darmowy poniedziałek z koleją

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska kolejny raz w ostatnich tygodniach prognozuje bardzo złą jakość powietrza w naszym regionie. Z tego względu w poniedziałek kierowcy wraz z osobami towarzyszącymi będą mogli skorzystać z darmowych przejazdów pociągami Kolei Śląskich.
 

Od pomysłu do sukcesu - darmowe szkolenia w Agorze

Marzysz o własnej firmie, ale nie wiesz od czego zacząć? Dowiedz się, jak urzeczywistnić swoje plany. W Agorze Bytom trwa cykl bezpłatnych szkoleń „Kreator sukcesu”. Towarzyszy mu konkurs z atrakcyjnymi nagrodami – trzech uczestników otrzyma pakiet preinkubacji firmy.
 

W piątek znów pojedziemy za darmo, ale tylko pociągiem

Z powodu smogu kierowcy samochodów w piątek znów będą mogli skorzystać z darmowych przejazdów transportem publicznym. Tym razem z płatności za bilety zwolnią tylko Koleje Śląskie. Jednak to wciąż dobra alternatywa na dojazdy do Katowic.
 

Bytomski podróżnik tłumaczy jak powstaje smog [VIDEO]

W ciągu ostatniego tygodnia władze województwa i metropolii dwukrotnie ogłaszały bezpłatną komunikację dla kierowców z powodu smogu. W poniedziałek znów będzie można jeździć pociągami za darmo. O tym, dlaczego mamy w Polsce taki problem ze smogiem tłumaczy znany bytomski podróżnik na swoim kanale na YouTube.
 

Pracuje z niepełnosprawnymi dziećmi, a teraz sama potrzebuje wsparcia

Jest doskonale znana rodzicom dzieci uczących się w Zespole Szkół Specjalnych na Bobrku. Joanna Delong od wielu lat wspiera rozwój ich pociech i przygotowuje je do do życia, które czeka je po opuszczeniu murów szkoły. Niestety teraz musi zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życiu: pokonać raka.