Kabaret Smile przyjedzie do Bytomia. Zostały ostatnie bilety

Fani kabaretów już mogą sobie zapisać datę 25 stycznia. Tego dnia w Bytomskim Centrum Kultury swój najnowszy program zaprezentuje popularny kabaret Smile.

Kabaret Smile to jedna z najpopularniejszych grup na polskiej scenie. Skecze tej grupy bawią wielu Polaków, a niebawem mieszkańcy Bytomia będą mieli wyjątkową okazję, aby spędzić miło czas z ulubionymi bohaterami.

Reklama

Bytomskie Centrum Kultury zdradziło, że kabaret Smile pojawi się w jego prograch 25 stycznia 2018 roku. Zabawa rozpocznie się o godzinie 20.30 w sali ToTu. Zainteresowani już mogą nabywać bilety.

Wejściówki na pierwszych dziesięć rzędów są w cenie 80 zł. Pozostałe są tańsze. Rzędy 11-22 wyceniono na 70 zł, a miejsca na balkonie kosztują 60 zł od osoby.

Co ciekawe, Smile w Bytomiu zaprezentuje nowy program zatytułowany "To się nadaje do kabaretu". - W tym programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu kabaretu Smile. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas - czytamy na stronie BECEK-u.

Bilety można rezerwować TUTAJ. Radzimy się spieszyć, bo już zostało niewiele wejściówek.

Zobacz też:
Reklama