Nagrali świetny teledysk w EC Szombierki [VIDEO]

Elektrociepłownia Szombierki już wielokrotnie znakomicie sprawdzała się jako plan filmowy. Znów możemy podziwiać jej industrialne wnętrza - tym razem w najnowszym teledysku grupy Tune.

Tune to polski zespół rockowy, który przedostał się do świadomości szerszej publiczności za sprawą udziału w telewizyjnym shot "Must Be The Music. Tylko muzyka". Grupa ma na swoim koncie już dwie płyty, a już za niecałe dwa tygodnie, 1 grudnia ukaże się trzeci album zatytułowany po prostu "3".

Reklama

Nim to nastąpi zespół zaprezentował pierwszy singiel zapowiadający nową płytę: "Sky high". Do utworu nagrano teledysk wyreżyserowany przez Adama Gawendę, który tworzył klipy m.in. dla Agnieszki Chylińskiej, Mrozu, czy Libera i Natalii Szroeder.

Zdjęcia do teledysku "Sky high" wykonano we wnętrzach Elektrociepłowni Szombierki - katedrze śląskiego industrialu. Możemy w nim zobaczyć ujęcia z wielkiej hali kotłowni, nastawni pełnej różnych wskaźników, czy pięknej klatki schodowej budynku administracyjnego. Wszystko to okraszone kłębami kurzu, pary i rozbłyskami iskier. Warto to wszystko zobaczyć.

By teledysk mógł powstać, muzycy zorganizowali zbiórkę funduszy w Internecie. Potrzebowali na to 7 000 złotych, lecz fani wsparli ich kwotą aż 11 725 zł.

fot. kadr z teledysku Tune - "Sky high"

Zobacz też:
Reklama