Cleo, Kałamaga i reZigiusz na bytomskim Rynku

W tym roku nie było Dni Bytomia, ale za to na Rynku odbędzie się przedświąteczna impreza. W Bytomiu będzie mieć miejsce finał ogólnopolskiej trasy świątecznych ciężarówek Coca-Coli. Oprócz puszek słodkiego napoju czeka nas m.in. koncert Cleo i spotkania z popularnymi youtuberami.

2 grudnia czerwone ciężarówki Coca-Coli, doskonale wszystkim znane z telewizyjnych reklam, wyjadą w trasę po 32 miastach w całej Polsce. Wszędzie, gdzie się zatrzymają, tam pojawi się Baśniowy Pokój ze Świętym Mikołajem, wirtualna przejażdżka saniami św. Mikołaja, giftbudka, fabryka upominków i ozdób świątecznych oraz konkursy, gry i zabawy. Z kolei w Bydgoszczy (gdzie rozpocznie się trasa trasa) i Bytomiu (gdzie się zakończy) program będzie znacznie bogatszy.

Reklama

Ciężarówki dotrą do naszego miasta tuż przed Bożym Narodzeniem - 22 grudnia. Oprócz wspomnianych atrakcji przywiozą ze sobą grupę znanych gości. Na Rynku koncerty dadzą Cleo oraz zespół Young Stadium Club. W międzyczasie bytomianie będą mogli spotkać się z najpopularniejszymi internetowymi twórcami: blogerką Maffashion, vlogerem reZigiuszem, a także chłopakami z kanału Abstrachuje.TV. Całe wydarzenie poprowadzi duet Macieja Dowbora i Mariusza Kałamagi. Impreza potrwa od 15 do 21:00.

Więcej informacji o świątecznej trasie ciężarówek Coca-Coli można znaleźć na oficjalnej stronie.

fot. Magdalena Mikrut-Majeranek - Ciężarówka Coca-Coli na Rynku w 2015 r.

Zobacz też:
Reklama