Halloweenowe maratony filmowe. W bytomskich kinach będzie straszyć!

Z okazji Halloween fani filmów z dreszczykiem będą mogli wybrać się na dwa maratony. Na chwile grozy zapraszają BCKino oraz Cinema City. Jaki repertuar przygotowano?

Mieszkańcy Bytomia mogą zaliczyć oba maratony filmowe, bo terminy się nie pokrywają. 27 października w swoje progi zaprasza Cinema City, które znajduje się w galerii handlowej Agora. Seans zatytułowany "#TyTuStraszysz" rozpocznie się o godzinie 22.

Reklama

W tym roku to widzowie sami wybierali filmy, które zobaczą podczas maratonu. W internetowym głosowaniu wygrały trzy produkcje. To "Baba Jaga" z 2016 roku, "13 grzechów" (2014) oraz tegoroczny "Slumber". Bilety są w cenie 27 złotych. Można je kupować zarówno w kasach, jak i przez internet.

31 października można się wybrać do Bytomskiego Centrum Kultury. BCKino postawiło na bardziej znane produkcje. Pierwsza to "Annabelle: narodziny zła" z tego roku. Drugi film to tegoroczny hit, który zbiera mnóstwo dobrych recenzji, a mianowicie "To" na podstawie powieści Stephena Kinga.

Seans rozpocznie się o godzinie 20, a skończy trzy godziny później. Organizatorzy przygotowali kilka dodatkowych atrakcji. Podczas maratonu odbędzie się konkurs na najlepszą halloweenową stylizację. Zaprezentowany zostanie także "Straszny Happening" w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie. Goście mogą także oczekiwać słodkiego poczęstunku. W przypadku BCKina bilety są tańsze, bo ich cena to 19 złotych.

Reklama