Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Koncert KAT w Piekarach odwołany. Może odbędzie się w Bytomiu

Za kilka dni na Kopcu Wyzwolenia miała odbyć się druga edycja festiwalu Metal Doctrine. Niestety impreza nie dojdzie do skutku ze względu na zdecydowany sprzeciw duchowieństwa i polityków PiS. Mogłaby jednak odbyć się w Bytomiu.
 

Festiwal Baniek Mydlanych w Bytomiu

Płyn, woda, dwa kijki i pętelka – to zestaw potrzebny do udziału w zabawie podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych. Atrium Plejada będzie kolejnym przystankiem na mapie czwartej edycji tego wydarzenia, które wiosną i latem integruje całe rodziny. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Bytomia i okolic już w najbliższą sobotę, 7 lipca.
 

Startują Dni Bytomia 2018 [PROGRAM]

Po roku przerwy w Bytomiu znów odbędzie się Święto Miasta. Tegoroczna impreza zacznie się już w czwartek i potrwa do niedzieli. Przed bytomską publicznością wystąpią m.in.: Ewelina Lisowska, Red Lips, Krzysztof Zalewski oraz Mrozu.
 

Piątkowy wieczór pełen imprez

W ten wieczór czekają nas nie tylko koncerty w ramach Dni Bytomia, ale też kilka innych wydarzeń, którym warto poświęcić uwagę. Zobaczcie, co dziś się dzieje w mieście.
 

Czołgi i pancerne transportery w Bytomiu

Poprzemysłowy teren w Miechowicach zamienił się w wojskowy poligon. Ruszyły Śląskie Manewry, czyli coroczny Zlot Pojazdów Militarnych w Bytomiu.