Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Elsat

Fotograf Bytom


Festiwal Baniek Mydlanych w Bytomiu

Płyn, woda, dwa kijki i pętelka – to zestaw potrzebny do udziału w zabawie podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych. Atrium Plejada będzie kolejnym przystankiem na mapie czwartej edycji tego wydarzenia, które wiosną i latem integruje całe rodziny. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Bytomia i okolic już w najbliższą sobotę, 7 lipca.
 

Piątkowy wieczór pełen imprez

W ten wieczór czekają nas nie tylko koncerty w ramach Dni Bytomia, ale też kilka innych wydarzeń, którym warto poświęcić uwagę. Zobaczcie, co dziś się dzieje w mieście.
 

Czołgi i pancerne transportery w Bytomiu

Poprzemysłowy teren w Miechowicach zamienił się w wojskowy poligon. Ruszyły Śląskie Manewry, czyli coroczny Zlot Pojazdów Militarnych w Bytomiu.
 

Startują Dni Bytomia 2018 [PROGRAM]

Po roku przerwy w Bytomiu znów odbędzie się Święto Miasta. Tegoroczna impreza zacznie się już w czwartek i potrwa do niedzieli. Przed bytomską publicznością wystąpią m.in.: Ewelina Lisowska, Red Lips, Krzysztof Zalewski oraz Mrozu.
 

Netflix kręci serial w Bytomiu

Jedna z największych platform VOD na świecie - Netflix - realizuje na Śląsku swój pierwszy polski serial. Ekipa filmowa pojawiła się również w Bytomiu. W serialu wystąpią m.in. Robert Więckiewicz i Andrzej Chyra.