Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama

Fotograf Bytom


Co się dzieje na Rynku? [ZDJĘCIA]

W ciągu ostatnich dni na naszym Rynku wyrosła intrygująca konstrukcja, a dziś przez cały dzień gra tam głośna muzyka. Przechodnie zastanawiają się, czy to przygotowania do Dni Bytomia, lecz jest jeszcze za wcześnie na święto miasta... Odpowiadamy, co tam się dzieje!
 

Noc Muzeów: balonem do nieba!

W trakcie nadchodzącej Nocy Muzeów będzie można wznieść się w balonie ku gwiazd, zejść do podziemnego schronu, a także skosztować muzycznych Lodów...
 

Bytom traci kolejną uczelnię wyższą

W szczytowym okresie w Bytomiu działały placówki siedmiu szkół wyższych. Obecnie kształcenie studentów prowadzą w naszym mieście tylko dwie uczelnie. Jest już pewne, że wkrótce zostanie tu już tylko jedna.
 

Żołnierze i rycerze spotkają się w Miechowicach. To będzie wyjątkowy zlot

31 maja w Miechowicach odbędzie się I Śląski Zlot Grup Rekonstrukcyjnych. To będzie nie lada gratka dla fanów militariów, ale także czasów średniowiecznych. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.
 

Kiedyś to było...

Przepiękne, czarno-białe fotografie tyszanina Ireneusza Kaźmierczaka to nostalgiczna kronika życia lat 70. i 80. XX wieku. Wystawę „Kiedyś to było”, z portretami Ślązaków, Tiny Turner czy Eltona Johna, będzie można oglądać w Agorze Bytom. Wernisaż w czwartek 10 maja o godz. 18.00. Wstęp wolny.