Reklama

kredyty Bytom

Kasia Moś zaśpiewa na finale WOŚP [PROGRAM]

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bytomiu dobrze się zapowiada. W programie jest kilka koncertów, pokazy bractwa rycerskiego, a nawet - mimo srogiego zimna - przejazd rowerowy przez miasto.
 

2 lata Pięknej Strony Miasta [ZDJĘCIA]

Już od dwóch lat w Bytomiu odbywają się takie akcje, jak bieg w szpilkach, czy joga na polu golfowym. Odpowiada za nie kobiece stowarzyszenie, które otwarło wystawę przedstawiającą te i inne wydarzenia zorganizowane w ciągu swojej dwuletniej działalności.
 

Teatromanii też NIE BĘDZIE!

W przyszłym roku oprócz Zlotu Superbohaterów zabraknie również Teatromanii. Po 18 latach Bytom zrezygnował z dalszej organizacji festiwalu, który przyciągał do naszego miasta artystów z całego świata. Powodem jest tragiczna sytuacja finansowa gminy.
 

Kilkanaście miast stara się o Zlot Superbohaterów [VIDEO]

Jakub Wesołowski w Rozmowie Dnia Radia Piekary wyjawił, że kilkanaście miast wyraziło chęć organizacji Międzygalaktycznego Zlotu Superbohaterów. - Nam w pierwszej kolejności zależy na Bytomiu. Ta impreza była wymyślana po to, żeby działać w Bytomiu, bo ona idealnie pasuje do tego miejsca - powiedział na antenie Wesołowski.
 

KONIEC Zlotu Superbohaterów w Bytomiu!

Budżet Bytomia jest w coraz gorszym stanie, a wraz z nim tonie bytomska kultura. W ramach cięć wydatków władze miasta zrezygnowały ze wsparcia dziewiątej edycji Festiwalu Dziwnie Fajne, w ramach którego odbywał się słynny na całą Polskę Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów.