Obserwuj nas

Facebook Instagram Twitter YouTube

Reklama


Netflix nakręcił serial w Bytomiu. Jutro premiera

Globalna platforma VOD stworzyła swój pierwszy polski serial. Część zdjęć do niego nakręcono na Śląsku, w tym również w Bytomiu. Już od tego piątku będzie można go oglądać na platformie Netflix.
 

Podziemia Rynku zostaną ponownie otwarte

Znów zejdziemy do podziemi. Pod jedną z najpiękniejszych kamienic przy bytomskim Rynku zostanie ponownie otwarty klub muzyczny. City of...? rusza już w piątek!
 

Metal Doctrine Festival odwołany. KAT nie wystąpi w Bytomiu

Do samego końca trwała walka o to, by Metal Doctrine Festival odbył się w Bytomiu. Organizatorzy jednak nie byli w stanie w krótkim czasie przenieść imprezy, która pierwotnie była zaplanowana w Piekarach Śląskich.
 

Chór Opery Śląskiej zaśpiewał hymn w sercu Paryża

Artyści Opery Śląskiej przebywali w stolicy Francji, gdzie wystąpili w spektaklu z okazji 100-lecia od zakończenia I wojny światowej. Nie zapomnieli także o uczczeniu okrągłej rocznicy odzyskania niepodległości.
 

Biblioteka w... centrum handlowym

Atrium Plejada to już nie tylko miejsce zakupów, spotkań i rozrywki. Teraz to także miejsce pełne kultury - w nowoczesnej odsłonie. W bytomskim centrum handlowym uruchomiona została właśnie Biblioteka Multimedialna z bogatym zbiorem e-booków.