Przygarnij Stworka!

  • Posty: 1996
  • Otrzymane podziękowania: 67

Bytomski.pl stworzył temat: Przygarnij Stworka!

Tuż przed zbliżającym się rokiem szkolnym w Agorze Bytom zamieszkały...

Szeroko się uśmiechają, uwielbiają być tulone, są kochane przez dzieci. Pluszowe Stworki Agorki zamieszkały w Agorze Bytom. Każdy może zostać ich właścicielem. Wystarczy zebrać osiem naklejek wręczanych za zakupy.

Tuż przed zbliżającym się rokiem szkolnym w Agorze Bytom zamieszkały trzy kolorowe Stworki. Każdy jest inny i wyjątkowy, ale wszystkie łączy szeroki uśmiech i sympatia dzieci. Aby zostać ich właścicielem wystarczy zrobić zakupy, a następnie za każde wydane 50 zł odebrać naklejkę w Punkcie Informacyjnym. Osiem naklejek to jedna zabawka. Zabawa rusza 18 sierpnia. Liczba maskotek jest ograniczona.

- Za sprawą Stworków tegoroczne przygotowania do szkoły są jeszcze przyjemniejsze. Jestem przekonana, że różnorodny wybór sklepów sprawi, że klienci szybko zdobędą całą trójkę przy okazji kompletowania wyprawek szkolnych - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Maskotki zostały specjalnie zaprojektowane dla Agory Bytom. Ich wykonawcą jest lokalny producent zabawek z Bielska-Białej. Powstały z naturalnych materiałów pochodzących od polskich lub europejskich producentów.

Warto przypomnieć, że do końca sierpnia rodziny mogą korzystać z bezpłatnej kolejki, która zabiera w podróż po galerii handlowej. Stacja początkowa i końcowa znajduje się przy salonie z zabawkami A KUKU. Najmłodsi mogą również korzystać z Bajtel Placu, czyli specjalnej strefy z zabawami i pomysłami na kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Czytaj artykuł...
2017/08/13 12:29 #173363

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Robert CzykielGhostolowpbFantus