Miasto odda mieszkania młodym

  • Posty: 1993
  • Otrzymane podziękowania: 67

Bytomski.pl stworzył temat: Miasto odda mieszkania młodym

Mieszkania znajdujące się przy ulicy Orląt Lwowskich 3 mają powierzchnię...

Bytomianie mogą ubiegać się o dziewięć mieszkań w ramach piątej edycji miejskiego programu "Mieszkania dla młodych". Siedem z nich znajduje się przy ulicy Orląt Lwowskich. Dwa pozostałe są przy Świętochłowickiej oraz Palińskiego.

Mieszkania znajdujące się przy ulicy Orląt Lwowskich 3 mają powierzchnię od 43 do 63 metrów kwadratowych. Cztery z nich to kawalerki, a pozostałe mają dwa pokoje. We wszystkich trzeba jednak wykonać ogrzewanie centralne gazowe. Przy ulicy Świętochłowickiej 7 znajduje się z kolei 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 metrów, które jest wyposażone w ogrzewanie piecowe.

Największy lokal znajduje się przy ulicy Palińskiego 9 i składa się z aż czterech pokoi, a jego cała powierzchnia to 119 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania są pod wynajem w zamian za wykonanie remontu na własny koszt. Zakres koniecznych prac przedstawiają Bytomskie Mieszkania.

Wszystkie lokale są w ramach miejskiego programu "Mieszkania dla młodych". To oznacza, że mieszkania zostaną przyznane na podstawie systemu punktowego. Na niego składają się takie kryteria jak dochody, wyższe wykształcenie, wiek, sytuacja rodzinna, czy obecne warunki mieszkaniowe.

Wnioski o mieszkania można składać do 11 sierpnia, do godziny 15 w sekretariacie Bytomskich Mieszkań przy ul. Zielnej 25 B. Wszelkie szczegóły na temat programu, a także dokumenty, potrzebne do złożenia wniosku można znaleźć TUTAJ.

Czytaj artykuł...
2017/07/26 19:16 #173177

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Robert CzykielGhostolowpbFantus