Książka za książkę

  • Posty: 1968
  • Otrzymane podziękowania: 67

Bytomski.pl stworzył temat: Książka za książkę

To już siódma edycja kiermaszu. Obecna odsłona rozpoczęła się we...

W siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej trwa kiermasz "Podziel się książką". Każdy kto weźmie w nim udział będzie mógł wymienić przyniesione tytuły na dowolnie wybrane przez siebie książki.

To już siódma edycja kiermaszu. Obecna odsłona rozpoczęła się we wtorek i potrwa jeszcze do jutra. Zgodnie z zasadami za przyniesione książki są wydawane kupony - jeden za jedną książkę. Te z kolei będzie można wymienić na inne wydawnictwa dostępne na kiermaszu.

Książki do wymiany muszą być w dobrym stanie i powinny być wydane po 2000 roku. Możliwa jest również wymiana audiobooków. - Mamy nadzieję że ta propozycja zostanie zaaprobowana przez czytelników, gdyż zbiory te stają się coraz popularniejsze wśród miłośników książek - tłumaczą organizatorzy.

Kiermasz odbywa się w godzinach 12:00 - 18:00. Dodatkowe informacje można uzyskać w Wypożyczalnia Literatury Beletrystycznej, pod numerem telefonu 32 787 06 01 do 03, wew. 117 lub adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu / facebook

Czytaj artykuł...
2017/05/10 16:15 #172208

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Robert CzykielGhostolowpbFantus